Aglomeratie de VIP-uri la meciul Stelei cu Basel! Vezi galerie FOTO!

Egalul Stelei cu Basel a fost urmarit din tribune de o multime de personalitati.

Distribuie pe:

Autor: Cristi Dobre

fara descriereJean de la Craiova ii arata unui prieten un mesaj misteriosPrintre cei 25000 de spectatori prezenti aseara la partida de Liga Campionilor dintre Steaua si Basel, incheiata cu scorul de 1-1, s-au numarat si o multime de VIP-uri autohtone. Mereu pe faza, paparazzii WOWbiz.ro i-au surprins pe Ilie Nastase in dialog cu Teia Sponte, pe fostul stelist Nicolae Dica aprovizionandu-se cu cola si floricele, pe Jean de la Craiova discutand preocupat cu un tovaras, in pauza, dar si pe frumoasa Alexandra Enachescu, fosta iubita a lui Cristi Pulhac, atragand toate privirile.fara descriereTeia Sponte s-a intretinut minute bune cu Ilie Nastasefara descriereFostul stelist Nicolae Dica a strans provizii pentru mecifara descrierePierduta in multimea fanilor, Alexandra Enachescu a captat atentia tutoror barbatilor din jurfara descriereO stelista de import face poze peste tot