WowNews logo WOWnews
Stories
Bravo, ai stil

Dublă eliminare la Bravo, ai stil

Vedete

Dublă eliminare la Bravo, ai stil! Ilinca Vandici a făcut anunțul care le-a speriat pe concurente: „Competiția trece la un alt nivel”. Cine a plecat acasă?

Ediția de vineri a emisiunii ”Bravo, ai stil” a adus două eliminări. Cine a părăsit competiția?

”Bravo, ai stil” este un show despre modă, dar și despre personalitatea concurentelor, curajul, viziunea și emoția lor pe care o transmit rivalelor, dar și publicului telespectator.

De asemenea, este o emisiune care vine cu noi și noi surprize când nimeni nu se așteaptă la asta, ceea ce s-a întâmplat și acum.

Citeste si: Lucia riscă eliminarea din „Casa iubirii”! Aflați ce se va întâmpla în ediția de duminică, 2 noiembrie, de la orele 16:00 și 19:00, la Kanal D- kanald.ro

Citește și: Beatrice a cedat în competiția Bravo, ai stil! Concurenta nu mai poate face față răutăților din mediul online: „Părinții mei au de suferit din cauza asta”

Bravo, ai stil

Dublă eliminare la Bravo, ai stil

[Sursa foto: Captura video]

Constanția și Carina au părăsit competiția 

În ediția de vineri, 2 iunie, Ilinca Vandici a luat pe toată lumea prin surprindere, juriu, concurente, fanii acestora și telespectatorii emisiunii, cu un anunț ce a schimbat imaginea de ansamblu a show-ului.

Concret, prezentatoarea, după ce voturile celor trei jurați și ale publicului au fost adunate și fetele s-au nominalizat spre eliminare între ele, a anunțat că sfârșitul săptămânii aduce noi schimbări de regulament. Schimbări care au dus la o dublă eliminare.

Citește și: Astazi, la “Bravo, ai stil!, o nouă concurentă se alătură show-ului de la Kanal D2

Așadar, dintre cele patru fete aflate pe panoul de eliminare, două au plecat acasă.

Acestea au fost Constanția, cu un total de 2,7% voturi, și Carina ce a avut 16,2% susținere din partea publicului.

Alături de ele au fost și Beatrice, dar și Andreea, concurenta votată în unanimitate de toate rivalele sale pentru a pleca acasă, dar care a avut un calcul final de 25% vot de susținere venit de la cei de acasă.

Citește și: Astazi, ediție concept eliminatorie la “Bravo, ai stil!”. “Look de festival”- tema ofertantă pentru concurente

În urma eliminării celor două concurente, internauții și-au dat imediat cu părerea. Unora le pare rău că a plecat Constanția, dar aplaudă ieșirea Carinei, în timp ce alții au constatat că acum Andreea a rămas fără o aliată, căci ea și tânăra de peste Prut se înțelegeau de minune.

”Îmi pare rău pentru Constanția, era plăcută”/ ”Mă bucur că nu o mai vedem pe Carina”/ ”Felicitări pentru tot parcursul, Constanția”/ ”Carina era cea mai slabă dintre toate”/ ”Acum Andreea, a rămas singură pe poziții și toate împotriva ei”, sunt doar câteva dintre reacțiile celor care au urmărit ediția de vineri a emisiunii  ”Bravo, ai stil”

.