
In articol:
Kamara are un băiețel de cinci ani care a fost disgnosticat cu o boală gravă, paralizie cerebrală și are mare nevoie de un transplant de celule stem.
Citeste si: Daniela Gyorfi a povestit cele mai jenante momente: „Fac un pas, parcă simt ceva; fac al doilea pas...”
Citeste si: Ruby își etalează sânii la aproape o săptămână de la operație. Cum s-a filmat pe Instagram
Citeste si: Doliu în lumea sportului. După Mihai Constantinescu și Leo Iorga o altă celebritate s-a stins din viață
Fiul lui Kamara are șase operații la doar cinci anișori. Drama prin care trece artistul
Kamara a povestit la Teo Show despre boala fiului său care a progresat masiv de când a început un tratament avnsat în acest sens. Invitat în emisiunea Teo Show, Kamara a povestit cu zâmbetul pe buze despre Leo și spune că rămâne uimit pe zi de trece de capacitățile lui de
memorare.„Doctorița ne-a spus că diagnosticul este un pic cam exagerat pentru că creierul este o enigmă și el se regenerează. Leo face niște conexiuni. La el totul a început prin muzică de mic copil. A ascultat piesa de două trei ori și deja fredona versurile.”, a povestit Kamara în cadrul emisiunii.