kanald.ro
Vedete
Mihai, primul concurent eliminat din casa Puterea Dragostei, și-a găsit jumătatea în afara competiției! Cum arată iubita acestuia: ”Îngerul meu”
Mihai a fost eliminat în prima gală a sezonului trei Puterea Dragostei! Tânărul și-a găsit deja aleasa inimii!
Șoc în prima gală a sezonului trei Puterea Dragostei. Primul concurent eliminat a fost Mihai, cele mai multe voturi de eliminare mergând spre el și Alexandra. Mona și George au fost votați favoriții săptămânii, astfel că ei au fost protejați.
Citeste si: Ramona de la Puterea Dragostei îi atacă dur pe concurenții din sezonul trei: ”Se vede clar că sunt falși!”
Declarații de dragoste pentru actuala iubită
Mihai n-a reușit să fie împreună cu Alexandra, însă acesta s-a cuplat cu o tânără frumoasă, căreia nu se abține din a-i comenta fotografiile de pe Instagram. Ba mai mullt, fostul concurentul a postat și-un story în care a etichetat-o pe iubita misterioasă.
” Dragostea nu are nevoie să fie perfectă, are nevoie să fie adevărată”, este mesajul lui Mihai pentru noua iubită.
Mihai nu s-a sfiit să-i lase comentarii tinerei la fotografiile de pe Instagram. ” My angel ”, este unul dintre comentariile lăsate Nadiei. Rămâne de văzut dacă cei doi se vor afișa și împreună.