Mihai Stoica, mesaj grandios în urma meciului pierdut cu Slovan Liberec: „Va apărea în certificatul de naştere...”

Mihai Stoica anunță nașterea unei noi generații la FCSB, după ce roș-albaștrii au pierdut cu 2 la 0 în fața Slovan Liberec.

Distribuie pe:

Autor: Ioana Nicoleta

MM SToica, mesaj grandios
Mihai Stoica, apariție TV

In articol:

Joi seara s-a disputat meciul dintre FCSB - Slovan Liberec, care s-a terminat cu scorul de 0-2. După meciul din Europa League, MM Stoica anunță că astfel a luat naștere o nouă generație care a face istorie.

“Văd că au început să tasteze (probabil, asistaţi) antisteliştii. Măi telespectatorilor, poate un om normal care înţelege ceva din fotbal să ne ironizeze? A fost fault la Perianu, poate n-a căzut natural, dar se putea da penalty. S-a dat galben pentru simulare. A fost fault la Şut, penalty clar. A fost fault la Cană în prima fază, apoi faultul copilului - care jucase perfect - şi eliminare. Aaaa, şi un umăr la umăr la mijlocul terenului unde a dat fault pentru noi. A sesizat Grădinescu şi i-a mulţumit arbitrului. Politicos.

P.S. Ţineţi minte data de 24/09/2020. Va apărea în certificatul de naştere ale unei alte generaţii care va face istorie!”, a fost mesajul postat de Mihai Stoica, pe o pagină de socializare.

Cele două goluri înscrie au fost cu capul!

Cele două goluri înscrise de Slovan Liberec au fost înscrise de Yusuf Helal, în minutul 64 şi de către Michael Rabusic, minutul 82. Ambii au marcat cu capul, după un corner.

În minutul 20, Cană de la FCSB a fost eliminat pentru un fault asupra jucătorului Mosquera. FCSB a avut un jucător în minus în meciul de joi seară, cu Slovan Liberec, în turul trei preliminar al Europa League.

Gigi Becali, declarații controversate înainte de meciul cu Liberec

Gigi Becali a declarat, înainte de meciul cu Liberec, că deși crede în COVID-19, el refuză să poarte mască, cu riscul de a se îmbolnăvi.

”Dacă doctorii mei îmi spun că imunitatea scade când îmi pun mască, eu nu o pun, pentru că vreau imunitate. Nu poate nimeni să mă oblige. Ce mă interesează pe mine ce spun nemții? Și vreți să vă spun ceva? Nici nu-mi place! Sunt câine să-mi pun botniță? Nu vreau! Chiar dacă mă îmbolnăvesc. A, ca să nu îmbolnăvesc pe alții, da, stau departe de ei, că sunt obligat din punct de vedere civic. Dar nu-mi pun mască!”, a explicat Gigi Becali.

Urmatorul articol

Imagini incredibile cu Gigi Becali înainte de meciul cu Slovan Liberec! Finanțatorul a refuzat să poarte mască deși tot FCSB-ul e pus la pământ de COVID-19! Paparazzi l-au...

Încă o pierdere uriașă pentru FCSB! Dennis Man a fost infectat cu COVID-19, înaintea meciului Slovan Liberec din Europa League

Nu mai face acest lucruri când te machiezi! Greșelile care te îmbătrânesc mai mult decât crezi. Toate procedăm la fel

Mihai Pintilii, reacție acidă la întrebarea unui reporter: „Dacă vrei, îi zic să mă sune...”

Fericire în fotbalul clujean: CFR CLUJ, șanse mari de calificare în play-off-ul EUROPA LEAGUE după mai multe accidentări ale echipei adversare