O cântăreaţă celebră, făcută praf de Iulia Albu: ”Botinele par luate dintr-un sex shop. Părul arată ca o cască.” Cum s-a îmbrăcat vedeta

Stiri

O cântăreaţă celebră, făcută praf de Iulia Albu: ”Botinele par luate dintr-un sex shop. Părul arată ca o cască.” Cum s-a îmbrăcat vedeta

Dacă e joi, Iulia Albu vine printre noi. În această seară, la WOW biz, vedeta a analizat ţinutele vedetelor care au fost prezente la un eveniment recent.

Cea care a fost făcută praf de aceasta a fost nimeni alta decât cântăreaţa Jo: ”Nu ştiu cine e, dar în acest moment, când te îmbraci aşa, nici nu mai contează. Ţinuta ei pare luată dintr-un sex shop. Între timp Părul arată ca o cască. I-aş fi recomandat să vină în chiloţi şi în dres plasă. Ar fi fost mai interesant. Eu zic să-i dăm minus infinit.”, a spus Iulia despre cântăreaţa Jo, după ce a văzut cum s-a îmbrăcat.

Citeste si: David Pușcaș nu își mai încape în piele de fericire. Tânărul urmează să meargă la un interviu pentru jobul mult visat: „Sunt singur la date, am ieșit să mă iubesc.” - kfetele.ro

De celaltă parte, ea s-a arătat impresionată de ţinuta Iuliei Vântur: ”Aşa cum am spus e una dintre cele mai bune ţinute în care am văzut-o pe Iulia Vântur. Părul este foarte aranjat. Îmi place salopeta, nu e foarte decoltată, nu are sandale cu platou. Nu m-aş fi aşteptat să asorteze ochelarii ăia aviotor. Cred că are stilist. Bravo. În această seară, de la noi, Iulia Vântur va primi de la noi 9.”, a spus Iulia.

I-a plăcut, de asemenea, şi ţinuta Ancăi Serea: ”Îmi place că are o rochie cu sandale din catifea, ambele albastre. Cred că a venit doar să-şi susţină soţul. Îmi place că e feminină, fără să fie ostentativă. E aşa, mommy cool, motiv pentru care voi trece fără poşetă şi va primi de la noi un trofeu WOW.”, a spus Iulia Albu, jurata emisiunii ”Bravo, ai stil!”

Trofeul ”BAU-BAU” a mers la nimeni alta decât…Lidia Buble.