Ramona Olaru
Ramona Olaru

Vedete

Ramona Olaru, singură în vacanță de sărbători! Adevăratul motiv pentru care a luat această decizie: „Nu doar că mă iubesc, dar am făcut o pasiune pentru mine”

Ramona Olaru va pleca într-o vacanță de vis de sărbători! Ba mai mult, se pare că vedeta va pleca de una singură peste Ocean.

Ramona Olaru se numără printre cele mai cunoscute și apreciate vedete din țara noastră. Încă de când a intrat pentru prima oară în lumina reflectoarelor a atras toate privirile. De-a lungul timpului a reușit să-și construiască o carieră de succes în televiziune, acesta fiind și motivul pentru care a adunat de partea sa o mulțime de fani.

Au mai rămas doar câteva zile până la sărbătorile de iarnă și se pare că blondina se pregătește cu pași repezi de vacanță. De această dată va pleca într-o destinație inedită.

Citeste si: David Pușcaș nu își mai încape în piele de fericire. Tânărul urmează să meargă la un interviu pentru jobul mult visat: „Sunt singur la date, am ieșit să mă iubesc.” - kfetele.ro

Ramona Olaru se pregătește de vacanță

Ramona Olaru nu va petrece sărbătorile în țară, ci în America. Este o vacanță pe care o așteaptă cu sufletul la gură, mai ales că demersurile pentru viză au început chiar din vara trecută. Se pare că recent a primit și viza, iar de aici mai rămâne doar un pas până când va ajunge în New York.

Colega lui Răzvan Simion și a lui Dani Oțil va petrece nici mai mult, nici mai puțin de două săptămâni peste Ocean, însă va pleca singură. În cazul în care se va plictisi are și un plan de rezervă, întrucât are mulți prieteni în Statele Unite.

Citește și: Ce studii are, de fapt, Ramona Olaru? Puțini știau că asistenta TV are o mulțime de diplome: „Mi-a plăcut să învăț, deși nu pare de multe ori! Nici nu vreau să arăt acest lucru”

„De sărbători plec, mă duc tare la New York. Am făcut demersuri în acest sens de vara trecută, am aplicat pentru viză. Am fost și am luat viza, recent. Deja s-a auzit, pentru că a trebuit să îmi iau liber de la emisiune dimineața. Am avut programarea la 8 dimineața la viză, iar băieții (n.r. Răzvan și Dani) au spus de ce am lipsit, pentru că toată lumea se întreba unde este Ramona.

Așadar, plec 2 săptămâni singură în America, dar am câțiva prieteni în New York, Bahamas și la Miami. Dacă mă plictisesc sau consider că nu mai vreau să stau singură, îi sun , le spun să ne vedem și așa mai departe.”, a mărturisit Ramona Olaru pentru Playtech.ro.

Ramona Olaru

[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Cuza a luat pe toată lumea prin surprindere când a început să vorbească despre Ramona Olaru în cadrul unui interviu. Ce a putut să spună și despre Răzvan și Dani, colegii lui de emis

De ce preferă să meargă singură în vacanțe?

Nu este pentru prima oară când Ramona Olaru va pleca singură în vacanță, întrucât a mai călătorit în acest mod până acum. Ba mai mult decât atât, se pare că vedetei îi place chiar foarte mult să petreacă timpul de una singură, să se relaxeze și să se conecteze cu ea, astfel încât nu va fi niciun fel de problemă nici de această dată. 

Citeste si: Elena Merișoreanu a reacționat dur, după înmormântarea lui Horia Moculescu. Artista nu a mai tăcut și a spus ce a observat: “I-a ridicat pe mulți.” - kfetele.ro

Citeste si: Alimente bogate in B12. Surse de vitamina B12 - catena.ro

Citeste si: Lucian Viziru, APEL PUBLIC după o scenă neașteptată în supermarket: "Nu înțelegea cum de a ajuns o...". Actorul speră ca mesajul să ajungă la persoana vizată: "Daca ești aici doar ca sa-ți descarci ne

Citește și: Ramona Olaru, despre atuurile care au ajutat-o să rămână în televiziune de-a lungul timpului! Vedeta își amintește și acum momentul în care a ajuns pe platourile de filmare, al

„În principiu, eu plec singură. Am pornit pe drumul acesta, anul ăsta. Am mai fost într-o călătorie singură și mi-a păcut extraordinar de mult. Îmi place compania mea. Nu doar că mă iubesc, dar am făcut o pasiune pentru mine. Îmi place atât de mult să stau cu mine…Sunt altceva!”, a mai spus vedeta pentru sursa menționată anterior.