kanald.ro
Roxana Țuțu și Alex Bobicioiu
Roxana Țuțu și Alex Bobicioiu
Vedete
Alex Bobicioiu îi dă replica Roxanei Țuțu, după ce tânăra a vorbit despre el în cadrul emisiunii ”Bărbați vs Femei”. Ce l-a deranjat la afirmațiile făcute de aceasta?!
Alex Bobicioiu a vrut să-și facă dreptate și a venit cu o replică pe măsură după ce Roxana Țuțu, fosta lui colegă de la „Puterea dragostei”, a făcut o serie de declarații despre el, dar și despre relația pe are au avut-o cu Simina Loica.
Fostul concurent de la Kanal D a dezvăluit că a dorit să stea departe de acest subiect și să nu facă nicio declarație în acest sens, însă Alex Bobicioiu a decis să fie sincer și să spună tot adevărul, fără rețineri, despre tot ce s-a întâmplat, de fapt.
„Am tăcut și tot am tăcut, Dar văd că deja o dăm în nesimțire și multă minciună, să vă spun eu exact cum s-a întâmplat, pentru că Roxana nu a spus în totalitate tot adevărul, era normal pentru că, era iubitul de față, prima oară ne-am întâlnit la maestru Tița la sală, i-am spus în felul următor, bine că am dat de tine, chiar voiam să vorbesc cu tine, de ce a
Alex Bobicioiu
Totul a pornit, de fapt, de la momentul când Roxana Țuțu i-ar fi trimis Siminei Loica niște conversații dintre ea și Alex Bobicioiu, lucru ce l-a enervat pe tânăr, dorind să lămurească întreaga situație recent, atunci când s-a întâlnit față în față cu fosta lui colegă de la Kanal D.
„Se face tot timpul mult tam-tam. Ei acolo trăiesc într-o dramă, nu aș dori să fiu implicată în chestia asta. Eu am contact cu el acum o săptămână jumătate, am mers la sală și după antrenament m-a rugat frumos să stau puțin, că vrea să vorbească cu mine. Nu am înțeles ce aveam de discutat, având în vedere că noi nu mai avem absolut nicio treabă. Noi am avut o relație de aproximativ o lună și jumătate, două. Mă mutasem cu el, eu probabil eram și în ale mele atunci, foarte depresivă. Eu chiar îl credeam un băiat cuminte și serios, cel puțin cum părea la TV, eram la început. Nu e ceea ce pare. El e bărbatul care m-a înșelat. După ce am vorbit cu el a fost totul ok, că a zis că de ce i-am scris Siminei și de ce i-am arătat conversațiile dintre noi doi. Având în vedere că Simina a declarat că eu aș fi fost o aventură pentru el, lucru ce nu este adevărat, eu i-am trimis conversația fetei să vadă exact ce și cum a fost, ce s-a vorbit și așa mai departe.”, a spus Roxana Țuțu, în cadrul emisiuni ”Bărbați vs Femei”.
Roxana Țuțu