kanald.ro
Exclusiv
Anca Serea a luat decizia! Pentru cine va merge weekendul acesta la Costinești, direct la Beach Please! Ne-a spus toate detaliile, în exclusivitate: "Apoi plec" | EXCLUSIV
Cel mai așteptat festival de pe litoral atrage sute de mii de turiști în acest weekend, la malul mării, iar printre vedetele care nu vor lipsi de la Costinești se numără și Anca Serea! WOWbiz.ro are toate detaliile, în exclusivitate!
Tinerii din toată țara au început să sosească la Costinești încă de miercuri, atunci când a avut loc ziua zero de la Beach Please. Joi seara a fost prima zi de festival, iar de atunci nume grele din muzica românească, dar și artiști consacrați de peste Ocean urcă pe scenă spre delirul publicului. Sunt zile de vis pentru noua generație, însă de la eveniment nu lipsesc nici vedetele.
De la mic la mare, vedele autohtone au ajuns rând pe rând la Costinești, acolo unde au ales să se distreze fie în cluburile de fițe de la Mamaia, fie la Festivalul Beach Please.
Scena de la Beach Please, în prima zi de festival
Pentru cine vine Anca Serea la Beach Please! Vedeta ne-a spus tot
Este o vară atipică pentru soția lui Adrian Sînă. Anca Serea a povestit, în exclusivitate pentru WOWbiz.ro, care sunt planurile pentru vara anului 2024 și așa am aflat că festivalurile au fost și sunt printre principalele atracții ale familiei anul acesta.
Anca Serea a însoțit-o pe fiica sa la Neversea și la Saga, iar pe cei mici i-a dus deja la Nostalgia. Urmează însă Beach Please, deci soția lui Adrian Sînă se va număra printre vedetele care vor striga prezent la Costinești în cursul serii de duminică. Anca Serea vine la festival pentru unul dintre cei mai așteptați artiști, mai exact Travis Scott. Rapperul are un succes uriaș peste Ocean și a cerit și inimile publicului din România. O parte din membrii familiei o vor însoții pe artistă la festival, fiind și ei printre fanii starului din SUA.
Anca Serea și fiica ei Sarah, în București
"Vara aceasta a fost puțin atipică pentru mine, pentru că a fost o vară plină de festivaluri și vor continua, mai urmează încă multe festivaluri. A trebuit să o însoțesc pe fiica mea cea mare, pe Sarah la Neversea, la Saga și am fost și la Nostalgia cu copiii ceilalți mici.
Urmează să merg la Beach Please weekendul acesta, doar duminică, pentru a-l vedea pe Travis Scott.
Încercăm să îi protejăm și pe ei și să fim și prietenii lor, așa că weekendul acesta vom merge la Beach Please, doar duminică", ne-a povestit Anca Serea, în exclusivitate.
Rapperul Travis Scott, după un concert
Ce planuri și-au făcut Anca Serea și Adrian Sînă pentru vacanța de vară
După festivalul de la Costinești, cuplul va face o oprire la Baia Mare, acolo unde artistul urmează să aibă un eveniment, iar mai apoi vor da startul unei vacanțe prin Europa.
Există și motive mari de bucurie și mândrie în familia fostei prezentatoare TV, tocmai pentru că fiica cea mare a acesteia va urma o școală de vară la Milano.Odată ce vor pleca de la Baia Mare, se vor îndrepta spre Viena, iar mai apoi Milano și Verona. Nu vor lipsi însă nici alte festivaluri de muzică, așa cum ne-a dezvăluit chiar ea.
"Apoi am să îl însoțesc pe Adi pentru că va avea un eveniment la Baia Mare, după care voi lua trenul și voi merge către Viena și la Verona. La Viena stau două nopți, copiii vor veni cu Adrian la Milano, acolo unde Sarah va face o școală de vară. Avem o vară foarte plină și cam așa arată pentru noi planurile", a mai povestit Anca Serea, pentru WOWbiz.ro.
Ai informații care pot deveni o știre? Intră în contact cu reporterii noștri pe adresa de mail [email protected]!
Anca Serea și Adrian Sînă în vacanță