
kanald.ro
Exclusiv
Maria Constantin ne-a oferit toate detaliile despre ziua sa de naștere. Cum și cum cine s-a distrat, dar mai ales ce cadouri a primit?
Weekendul acesta, Maria Constantin și-a serbat ziua de naștere și a ieșit mare show. Artista a aniversat împlinirea vârstei de 38 de ani, pe care nu o arată deloc. Acesta ne-a povestit în exclusivitate tot ce s-a întâmplat la party, ce cadouri a primit și cine au fost invitații de seamă.
Maria Constantin s-a distrat pe cinste de ziua ei. Asta nu o spun doar imaginile de pe rețelele de socializare, ci chiar ea, pentru WOWbiz.
„A fost o petrecere wow, m-am distrat de minune. Au fost invitate puține personaje din showbiz, precum Vica Blochina, doctorul care m-a operat, Florin Burescu, însă mai mult au fost cei apropiați mie.
Artista recunoaște că surpriza cea mai mare de ziua ei i-a făcut-o chiar propriul fiu. Acesta a fost prezent la ziua mamei sale și s-a distrat alături de ea, cu invitații.
„Faptul că fiul meu a fost și el prezent la petrecere a fost cel mai frumos cadou. Nu mă așteptam să vină și chiar mă bucur că a făcut-o.
Ei bine, acum am ajuns și la partea cea mai interesantă: ce cadou i-a oferit Robert Stoica soției lui? Maria Constantin a rămas uimită când a văzut bijuteria scumpă care i-a fost dăruită.
„Robert m-a surprins anul acesta cu cadoul pe care mi l-a luat, e unul neașteptat. Mi-a oferit un ceas Rolex, superb, pe care mi-l doream de ceva timp, însă eu nu sunt cu achizițiile atât de mari când vine vorba de un produs. Dar, cel mai frumos cadou din partea lui este că ne înțelgem, avem o relație frumoasă și iată că și după 5 ani de relație, totul e bine între noi.”, ne-a mărturisit Maria Constantin.
Ai un pont WOW? Dacă deții mai multe informații despre acest subiect ne poți scrie la adresa [email protected]!