WowNews logo WOWnews
Stories
Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș își deschid pensiunea curând! Este prima afacere pe care o au împreună

Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș

Vedete

Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș își deschid pensiunea curând! Este prima afacere pe care o au împreună

Mult a fost, puțin a mai rămas, până când Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș își vor deschide pensiunea.

Marian Corcheș și Carmen de la Sălciua muncesc din greu pentru a inaugura pensiunea la care lucrează de ceva timp. Fanii deja au început să fie nerăbdători privind deschiderea acesteia, așa că urmăritorii artistei de pe Instagram au întrebat-o frecvent pe vedetă când vor putea merge în vizită la Alba Iulia, acolo unde cei doi au deschis pensiunea.

Ei bine, sinceră din fire și împărtășind mereu totul cu fanii ei, Carmen de la Sălciua le-a satisfăcut curiozitatea admiratorilor ei, răspunzându-le că pensiunea se va deschide curând.

Citeste si: Experiența dezamăgitoare de care a avut parte Culiță Sterp, în trenul spre concertul din Augsburg! Artistul nu a fost deloc mulțumit: "Problema e că nu vine nimeni!"- kfetele.ro

Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș își deschid pensiunea curând! Este prima afacere pe care o au împreună

Pensiunea lui Carmen de la Sălciua și a lui Marian Corcheș

[Sursa foto: Instagram]

„E prima afacere la care colaborăm”

În urmă cu ceva timp, în cadrul unui interviu, Carmen de la Sălciua a oferit câteva detalii despre pensiunea pe care o va deschide alături de partenerul ei de viață, Marian Corcheș. 

Citeste si: Cum reacționează Carmen de la Sălciua la avansuri? Artista a vorbit mai mult decât trebuia: „Accepți ușor...?”

”Va fi o pensiune făcută în stil tradițional, cu ciubere de apă în curte, acolo unde cei cazați vor putea face baie și să se relaxeze.  Am insistat să fie amenajată însă la standarde ridicate, chiar dacă stilul este tradițional nu vor lipsi lucrurile care să fie necesare relaxării. 

Pensiunea o vom deschide în această vară. Despre investițiile făcute însă nu pot să vorbesc, acum. Când va fi gata, când va fi clar, atunci vom putea spune cât a costat totul”, a declarat Carmen de la Sălciua, potrivit  fanatik.ro.

De asemenea, Carmen de la Sălciua a mai precizat că este prima afacere la care colaborează cu logodnicul ei. Cântăreața a mai specificat că, deocamdată, în acte, se regăsește doar numele lui Marian Corcheș, rămânând de văzut ce se va întâmpla în viitor, mai precis dacă pensiunea se va transforma într-o afacere de familie sau nu.

Citeste si: Dovada că Marian Corcheș este bărbat de casă! Artista este răsfățată la maxim de logodnicul ei: „Așa iubit?”

”E prima afacere la care colaborăm. În sine, afacerea este pe numele lui, vom vedea dacă se va transforma într-o afacere de familie sau nu. În orice caz, el mi-a cerut sfaturile și eu i le-am dat.  Va fi o pensiune deosebită, una în care cei care vor ajunge acolo să găsească liniștea pe care și-o doresc”,  a

mai spus vedeta, potrivit sursei citate mai sus.

Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș își deschid pensiunea curând! Este prima afacere pe care o au împreună

Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș

[Sursa foto: Instagram]