WowNews logo WOWnews
Stories
Carmen Harra face previziuni sumbre despre război! Cum poate scăpa România de un posibil atac: „Omenirea trebuie neapărat să pună sfârșit războiului” | EXCLUSIV

Stiri

Carmen Harra face previziuni sumbre despre război! Cum poate scăpa România de un posibil atac: „Omenirea trebuie neapărat să pună sfârșit războiului” | EXCLUSIV

Carmen Harra a vorbit despre consecințele războiului din Rusia.

Carmen Harra face noi previziuni cu privire la viitorul omenirii. Conform declarațiilor sale de la emisiunea Online Story, prezentată de Cornelia Ionescu, o altă formă de virus va apărea și va afecta populația, însă nu anul acesta. În același timp, Carmen Harra a declarat că dacă până la sfârșitul anului nu se va încheia războiul, probabilitatea ca un alt război mai amplu să apară, este mare.

Citeste si: Tania de la „Casa iubirii” a fost surprinsă în compania unui bărbat misterios! Totul s-a întâmplat ÎN AFARA emisiunii! N-o să-ți vină să crezi cine este chipeșul tânăr- kanald.ro

Carmen Harra spune când se va termina războiul din Rusia

În timp ce în Israel s-a instalat o panică generală, din cauza bombardamentelor palestiniene, confruntarea dintre Rusia și Ucraina pare să nu se fi liniștit. Carmen Harra a precizat ce se va întâmpla dacă războiul nu se va încheia anul acesta.

„Dacă intrăm în următorul an încă în război, care e influențat de cifra 9, pericolul ca omenirea să intre într-un război mai mare este de 95%.

Este absolut de speriat. Vedem că Putin își pierde din forță, Rusia e din ce în ce mai decimată, poporul rus e din ce în ce mai speriat, toată situația economică este în totală prăbușire, cu viteza luminii. Un război nu ne ajută, creează o lecție karmică. Omenirea trebuie neapărat să pună sfârșit războiului și cumva, până la sfârșitul anului, ceva miraculos o să se întâmple. Eu cred că se va întâmpla, pentru că incidența cifrei 7 marchează destinul lui Putin.”
, a explicat Carmen Harra.

Carmen Harra, previziuni pentru România

În perioada următoare, România va avea parte de multe surprize, unele plăcute, dar și multe neplăcute. Carmen Harra a vorbit despre ce ne așteaptă și ce sisteme la nivel de țară sunt pe cale de a se prăbuși.

„România se confruntă cu foarte multe schimbări de atmosferă. Vom fi luați prin surprindere din multe puncte de vedere.

Habar n-au românii ce îi așteaptă. Vor fi foarte multe greve. Ele deja au început să se declanșeze, lumea își exprimă nemulțumirea prin proteste. România e ferită de cutremur, de secetă, vor fi mai multe ploi, schimbări de temperatură neașteptată, vor fi extreme. Se întâmplă schimbări planetare. Există o schimbare de bine în viitor, oricât de greu pare a fi asta, în următorii zece, douăzeci de ani. România e o țară care se regenerează, se va reintegra în anii următori.
Sistemul juridic, politic, se clatină. Este ceva foarte temporar, sistemul este într-o stare de decimare. Situația românilor este tare tristă. Oamenii vor pune mai mult mâna în buzunar, unde prea mai e nimic. Cine are vicii, e deja pe calea pierzaniei. Nu trecem peste asta încă vreo zece ani. Durează până se reclădesc sistemele.”
, a precizat Carmen Harra, la WOWnews.

Citeste si: Când va anunța Iancu Sterp sexul copilului? Tânărul a făcut anunțul: “Cred că v-am ținut un pic cam mult pe jar.”- kfetele.ro

Citeste si: Fratele Biankăi, fata moartă în Harghita, DETALII CUTREMURĂTOARE despre ziua când sora lui a plecat de acasă. Ce s-a întâmplat, de fapt, înainte de tragedie. Nici părinții nu au sesizat asta- radioimpuls.ro

Ai un pont WOW? Dacă deții mai multe informații despre acest subiect ne poți scrie la adresa [email protected]!