kanald.ro
Vedete
Ce detaliu surprinzător a aflat Zanni despre Ana Porgras? "Ana nu m-a 'colindat' doar pe mine, a colindat mai mulți oameni"
Zanni a vorbit despre care au fost adevăratele intenții ale Anei Porgras în ceea ce îl privește.
Marele câștigător al trofeului Survivor a dezvăluit, într-un podcast cu Antonia și Alex Velea, care este adevărul despre relația dintre el și Ana. Faimosul a precizat că și-a dat seama abia la finalul competiției că gimnasta nu se apropiase de el din coincidență.
Citeste si: Zanni, noi detalii despre cearta cu Ana Porgras! Ce legătură a avut Jador
„Era un mesaj din care mi-am dat seama de intențiile ei față de mine”
După ce Survivor a luat sfârșit, în mediul online s-a zvonit imediat că relația dintre Zanni și Ana nu mai este una foarte bună și că cei doi s-au certat. La puțin timp după, atât campionul, cât și frumoasa brunet[ au recunoscut acest lucru, iar decizia ar fi fost luată în urma faptului că faimosul a văzut un mesaj pe telefonul Anei.
De aici au început numeroase speculații pe tema mesajului și ce ar putea el conține, încât s-a ajuns și la viralizarea unei conversații false, rezultat al imaginației fanilor. Mesajul indica că Ana ar dori să mai stea puțin pe lângă Zanni, pentru a avea cât mai mulți urmăritori și a se face cât mai cunoscută.
Cu toate că acea conversație nu era una reală, câștigătorul Survivor nu a dezmințit în totalitate tema discuției și a afirmat că, într-adevăr, mesajul văzut de el pe telefonul tinerei era către un băiat, căruia Ana îi transmitea intențiile sale în legătură cu Zannidache: „Era o conversație falsă în care ea cică ar fi vorbit cu unul că „Stai să mai profit puțin de Zanni să mai fac followers, stai că mi-am pierdut contul, trebuie să mai stau puțin cu el”, dar nu era într-o direcție greșită conversația. Când am citit mesajul ea vorbea cu un băiat că… Era un mesaj din care mi-am dat seama de intențiile ei față de mine și cam atât. Nu e nimic dramatic, m-am bucurat că l-am văzut, bine că mi-am dat seama și cam atât. Nu a fost dragoste, nu a fost nimic. Eu chiar cred că în sinea ei ea mă apreciază, mă place, cred asta. Dar cred că a vrut și de la mine ceva, era și un interes, o intenție a ei pe care nu mi-a spus-o.”, a povestit fostul concurent Survivor, în acel podcast.
Ana nu m-a „colindat” doar pe mine, a colindat mai mulți oameni
Chiar dacă spune că a avut parte de susținere din partea gimnastei de când tânăra a părăsit competiția, Zanni consideră că bruneta a făcut acest lucru și având câteva intenții ascunse, ipoteză care i s-ar fi confirmat când a ajuns acasă.
Citeste si: Alimente bogate in B12. Surse de vitamina B12 - catena.ro
Câștigătorul de la Survivor a declarat că Ana Porgras a ales să facă anumite acțiuni doar de dragul apariției și a sugerat că faimoasa a dorit să se asocieze cu mai multe persoane, pentru a fi cât mai des în vizorul publicului de acasă: „M-a susținut, nu a zis nimeni că nu, dar am auzit niște chestii pe care le-am văzut când am ajuns în București. Ana nu m-a „colindat” doar pe mine, să zic așa, ca o metaforă, a colindat mai mulți oameni. Ea a vrut să se asocieze cu… Să apară și ea… E greu de povestit așa ceva, nu știu cum să povestesc ca să mă fac înțeles și să nu jignesc pe nimeni. Ca să înțeleagă toată lumea, nu povestesc până la capăt pentru că, pentru mine, Ana este în continuare o fată bună. Fiecare cu viața lui, dacă ne va mai aduce viața impreună, cândva…”, a încheiat Zannidache.