
In articol:
Culiță Sterp și Jador se numără printre cei mai apreciați și îndrăgiți artiști de la noi din țară, iar atunci când vine vorba despre evenimente, cei doi se află, fără doar și poate, în topul preferințelor românilor. Recent, aceștia au fost invitați la un majorat în Caransebeș, pentru a întreține atmosfera, și au făcut spectacol încă de la intrarea în restaurant.
De asemenea, Culiță Sterp a ținut să împărtășească totul cu fanii, așa că a postat o serie de imagini de la fericitul eveniment, unde a surprins cu exactitate cum a decurs totul.
În primă fază, cei doi cântăreți și-au făcut apariția în fața restaurantului într-un bolid de lux, care era chiar cadou pentru sărbătorita Mădălina. La volanul autoturismului s-a urcat Jador, iar Culiță ținea în mână un buchet imens de flori. Jador nu s-a putut abține, așa că i-a dat o replică bunului său prieten, în stiltul său caracteristic, spunând: "Că să vezi diferență, eu cu mașină, asta cu mălaiul!”.
Citeste si: “Eu am leșinat.” Oana Lis, mușcată de o haită de 20 de câini- kfetele.ro
Culiță Sterp, despre petrecerea unde a fost invitat alături de Jador: „Cel mai tare majorat pe anul 2022”
De precizat este că, la majorat și-a făcut apariția și Tzancă Uraganu, care alături de Jador și Culiță Sterp, a făcut un spectacol de senzație.
De asemenea, spectacolul nu s-a terminat aici, căci invitații s-au bucurat și de un foc de artificii care a durat minute bune.
Totul a fost filmat, apoi înregistrarea a fost urcată pe rețelele de socializare, chiar de către Culiță Sterp, care a scris în descrierea videoclipului un mesaj: „Cel mai tare majorat pe 2022 a fost astăzi la Caransebes, la Madalina! Nu-i șmecherie nici fiță, doar Țancă, Jador și Culiță”.
@culita_sterp_official Cel mai tare majorat pe 2022 a fost astăzi la Caransebes, la Madalina! Nu-i șmecherie nici fiță, doar Țancă, Jador și Culiță ❤️🔥
♬ sunet original- Culiţa Sterp