
kanald.ro
Dorian Ungureanu, ispită la Insula iubirii
TV
Zece ispite masculine sunt pregătite să le ofere zile și nopți de neuitat concurentelor de la Insula iubirii, sezonul 8.
Timp de 21 de zile, cuplurile de la Insula iubirii 2024 vor fi separate și vor trăi în resorturi diferite alături de ispite. Rămâne de văzut dacă tentația va învinge relația.
Dorian Ungureanu are 38 de ani, locuiește în Bali și este agent imobiliar, dar și jucător profesionist de poker. Ispita masculină de la Insula iubirii 2024 este un spirit liber căruia îi place să călătorească și să se bucure de viață.
Acesta este originar din Republica Moldova și a lucrat o bună perioadă ca dansator și coregraf pentru o mulțime de artiști din România printre care și Loredana Groza.
Dansul l-a dus pe Dorian în diferite părți ale lumii.
Dorian Ungureanu, ispită la Insula iubirii
Ispita Dorian Ungureanu a venit la Insula iubirii ca să se joace de-a cuceritorul și să le sărute pe fetele aflate în cuplu, după cum spune chiar el.
Moldoveanul adoră jocul seducției, iar acesta este motivul principal pentru care a dorit să fie ispită la Insula iubirii, sezonul 8.
Stilul de viață pe care îl are nu i-a permis lui Dorian Ungureanu să aibă relații serioase, însă nu spune „nu” când vine vorba de un angajament mai serios.
Dorian Ungureanu, ispită la Insula iubirii
Sezonul 8 al emisiunii Insula iubirii a debutat cu schimbări. Radu Vâlcan a despărțit fetele de băieți, iar cei din urmă au petrecut o noapte în avans alături de ispite.
Totodată, Radu Vâlcan le-a spus concurentelor că în noul sezon se schimbă regulile jocului și că vor avea la dispoziție o cabină în care se vor putea retrage în momentele de cumpănă.
Citește și: Cine este Florentina Ulmeanu, ispita de la Insula iubirii 2024. Tânăra este atrasă de jocul seducției
„Aici, pe plajă, este un loc în care vă veți putea retrage, un loc confesional, în care vă veți putea pune ordine în gânduri, în care veți putea trimite un gând către partenerii voștri. Este un refugiu pentru voi, în care vă veți putea da emoțiile afară”, a anunțat Radu Vâlcan.
Fetele de la Insula iubirii, sezonul 8, au fost încântate de anunțul lui Radu Vâlcan: „Mi s-a părut o idee super bună treaba aceasta, pentru că sunt convinsă că fiecare dintre noi va avea momente de slăbiciune, în care vom vrea să transmitem ceva”, a spus una din fete.
Testul fidelității este pregătit să pună la încercare noile cupluri. Insula Iubirii aduce pe micile ecrane cinci cupluri, care vor juca totul pe o singură carte. Pentru ca testul să fie complet, ispitele- zece feminine și zece masculine- sunt gata să întoarcă pe dos viețile participanților!
Timp de 21 de zile, concurenții vor locui separat de partenerii lor, dar aproape de ispite mai seducătoare ca oricând. Zeci de camere de filmat vor fi gata să surprindă și cele mai mici gesturi ale curajoșilor care au decis că doar Insula Iubirii le poate aduce răspunsurile căutate.
Sursa: a1.ro