
kanald.ro
Vedete
Florina Mărcuţă i-a fost alături lui Bebe Cotimanis 17 ani. La începutul lui 2018, a aflat că este înşelată şi s-a despărţit de actor.
A fost o perioadă grea pentru Florina Mărcuţă, însă acum pare că şi-a revenit. La finalul lunii decembrie, femeia, care e make-up artist a participat la un eveniment, unde a aranjat-o pe actriţa Cezara Dafinescu. Aceasta s-a fotografiat împreună cu fosta soţie a lui Bebe Cotimanis, iar din imagini se observă că Florina Mărcuţă arată acum foarte bine, chiar mai bine decât în perioada în care era cu Bebe Cotimanis. E semn că a trecut peste durerea pricinuită de infidelitatea actorului.
După 17 ani petrecuţi alături de Florina Mărcuţă, cu care a făcut şi nuntă în 2014, Bebe Cotimanis s-a îndrăgostit de o colegă, actriţă la teatrul din Piteşti.
Bebe Cotimanis şi actriţa Iulia Dumitru au fost surprinşi de paparazzi în tandreţuri, şi din acel moment se pare că nu a mai fost cale de întoarcere.
De atunci, make-up artista a mai apărut la evenimente de specialitate, unde a lucrat. Tot ca să muncească a fost Florina Mărcuţă şi la evenimentul unde s-a fotografiat alături de actriţa Cezara Dafinescu.
Florina Mărcuţă (50 de ani) şi Bebe Cotimanis (63 de ani) au împreună şi un băiat de 16 ani.