
kanald.ro
WOW
Alicia Bonita, dansatoarea care a impresionat la un show tv de talente și a obținut voturile necesare pentru a merge mai departe în competiția televizată, are mai bine de 11 ani de dans pe scenele nocturne ale Bucureștiului.
Ajunsa la 29 de ani, Alicia Bonita este, de fapt, specializată pe alte tipuri de show-uri, prestațiile pe care le are pe scenele din cluburile de noapte ale Capitalei fiind, de fapt, cu totul și cu totul diferite.
Citeste si: Alicia Bonita a aruncat Facebook-ul in aer cu pozele astea! Pozitii mai HOT ca astea nu se poate!
Citeste si: Brigitte Năstase și Florin Pastramă, scene din ce în ce mai scandaloase! „M-am îndrăgostit de tine”
Chiar dacă Bonita, dansatoarea de la ”Românii au talent” care a rămas fără haine pe scena show-ului, a debutat în lumea XXX cu spectacole de striptease, de ani buni deja, ea s-a ”supraspecializat”. Mai exact, preferata lui Florin Călinescu susține, de ceva vreme, doar show-uri lesbi, iar de câteva luni încoace este protagonista, săptămânal chiar, ale unor spectacole incendiare, alături de amica ei, o altă dansatoare – Deea-, într-un striptease din Centrul vechi al Capitalei. Evident, în show-urile pe care le are în respectivul striptease, ceea ce s-a văzut la ”Românii au talent” este de-a dreptul cuminte, prestațiile pe care le are de față cu zeci, chiar sute de oamenii, fiind mult, mult
mai fierbinți decât ceva ce ar putea fi difuzat, vreodată, la televizor.
E adevărat, de-a lungul timpului, Alicia Bonita a avut un succes nebun printre domnișoare, propunerile pe care le-a primit de la femei, propuneri fără perdea, evident, fiind de notorietate, cu atât mai mult cu cât ea fusese ”vedeta” unui filmuleț XXX. Mai exact, acum câțiva ani, ea a fost abordată de femei care i-au propus să ”presteze” în privat și, deși le-a drefuzat categoric pe acestea, Aliciei i-a venit ideea care, probabil, i-a rotunjit suficient încasările. Astfel, așa cum recunoștea ea în presă, acum ceva vreme, spectacolele de acest gen o ”satisfac” mult mai mult decât cele de striptease, cel puțin din punctul de vedere care contează: cel financiar.
În 2012, Alicia Bonita şi Steliano Filip au fost implicaţi într-un mega-scandal, după ce fotbalistul a abordat-o pe Facebook. Ca să o atragă în patul lui, Steliano s-a folosit de numele clubului din Ştefan cel Mare. Toată discuţia cu cei doi a fost postată de Alicia Bonita pe pagina sa de facebook. Tânăra nu s-a lăsat, aşa că fotbalistul s-a enervat şi au trecut la ironii, înjurături şi ameninţări, iar scandalul de la acea vreme a fost unul uriaș, Alicia Bonita susținând că ar fi fost amenințată în repetate rânduri de dinamovist.