WowNews logo WOWnews
Stories
survivor romania
Starlin s-a întors în România

Vedete

EXCLUSIV Starlin de la Survivor România a ajuns în România! Revedere emoționantă cu familia

Starlin de la Survivor România s-a întors din Republica Dominicană! Primele imagini cu Războinicul.

Starlin a părăsit competiția Survivor România, după ce a fost propus spre eliminare de către Albert Oprea. Astăzi, Războinicul a ajuns în România, iar la aeroport a fost așteptat de către prieteni și familie. Atunci când l-a văzut, fetița lui Starlin a alergar să își ia tatăl în brațe și nu i-a mai dat drumul. Starlin a izbucnit în lacrimi atunci când și-a ținut fetița în brațe.

„Am emoții foarte mari. Nu am fost cu scopul să câștig competiția, ci să demonstrez că orice este posibil în viață.

Nu am niciun regret. Nu m-am gândit niciodată să plec. Mai greu pentru mine a fost când au plecat anumiți concurenți. Plecarea Mariei, plecarea lui Cătălin Moroșanu m-a rupt, indiferent că era rivalitate”,
a declarat Starlin.

Citeste si: Ce se întâmplă cu tatăl celor 3 copii care și-au pierdut viața în tragicul accident din Spania! Vestea i-a făcut pe toți să plângă în hohote- kfetele.ro

survivor romania
Fiica lui Starlin de la Survivor România [Sursa foto: Captura Video]

Pe cine vede Starlin de la Survivor România 2021 în marea finală

Războinicul a fost întrebat dacă anumite persoane din ecipă merită să plece acasă. Răspunsul lui a fost unul dat cu subînțeles la adresa lui Albert Oprea, care este pus la zis de către ceilalți concurenți.

„N-am putut să mă controlez. De multe ori am răbufnit din cauza nervilor. Am învățat să apreciez lucrurile mărunte. În momentul în care tu nu mai poți să aduci puncte, asta înseamnă că nu mai meriți să rămâi acolo.

Nu m-am gândit niciodată la public, m-am gândit la echipă, să ajut strategia de echipă. Pentru mine era o plăcere cu oricine concuram”, a adăugat Starlin de la Survivor România 2021.

Citeste si: Starlin a fost eliminat de la “Survivor România”. Războinicii au câștigat jocul de aseară și o excursie de neuitat, la Santo Domingo, locul unde a copilărit Starlin

Starlin îi vede în marea finală Survivor România pe Marius Crăciun de la Războinici, iar din echipa Famoșilor îi vede pe Zanni și Elena Marin.

„Acolo toți care sunt, din punctul meu de evdere mai vechi, au dreptul să câștige. După cum văd eu, de la Războinici să fie Marius la final. Îmi doresc din suflet să fie Sorin la final, dar sunt alte lucruri care îl apasă pe el. De la Faimoși îi văd cu siguranță pe Zanni și pe Elena, 100%”, a declarat Războinicul Starlin, după ce s-a întors în România.