
kanald.ro
Vedete
Emisiunea Puterea Dragostei, ediția de miercuri, 30 septembrie, poate fi vizionată LIVE și în mediul online. Un nou episod plin de intrigi urmează la Kanal D!
Conflictul de interese este din ce în ce mai vizibil în casa Puterea dragostei! Lui George i s-a pus pata pe Andreea, noua concurentă venită în casă, aflată într-o relație cu Seba. Atunci când a intrat în emisiune, Andeea a recunoscut că a venit să-l cunoască pe George. Această mărturisire este folosită împotriva Andreei de către Geroge și în momentul de față. Conflictul dintre cei doi continuă să crească în ediția de miercuri.
În ediția de astăzi, miercuri, 30 septembrie, George a mărturisit că vrea să să intervină în relația Andreei cu Seba. Fostul iubit al Monei vrea să demonstreze că ei sunt falși, iar Andreea a vrut cu adevărat să-l cucerească pe el înainte. Emisiunea Puterea Dragostei poate fi urmărită astăzi, 30 septembrie, de la orele 11:00 și 17:00, pe Kanal D sau online, accesând link-ul pagina oficiala de LIVE STREAM.
Andreea îl amenință pe George că îl poate da în judecată
George: Ești într-o relație sau nu?
Seba: Da!
George: Eu mă bag în relația voastră. Și știi de ce mă bag? Pentru că sunteți doi falși! Amândoi ați jucat același joc de la început.
George: Andreea, pe tine te pot avea și când ești într-o relație și când ești singură, să știi.
Ești o femeie prea slabă de cucerit pentru mine.George susține că are înregistrări vocale incriminatorii la adresa Andreei
George: În momentul în care am spus că am ceva despre tine de ce ai spus că este urât că aduc din afară în emisiune?
Andreea: Eu pot să te dau în judecată, dacă este ceva nasol
Prezentatoarea emisiunii Puterea dragostei l-a avertizat pe George.
Cristina Mihaela: Nimeni nu te-a obligat să vii aici. Oricând ușa aceea îți este deschisă.
Nu ratați episodul de astăzi, miercuri, 30 septembrie, din emisiunea „Puterea dragostei”. Puteți urmări LIVE pe site-ul Kanald.ro.