WowNews logo WOWnews
Stories
Mădălin None recunoaște că are mari probleme de sănătate! Anunțul fostului concurent de la Puterea Dragostei după eliminare

Vedete

Mădălin None recunoaște că are mari probleme de sănătate! Anunțul fostului concurent de la Puterea Dragostei după eliminare

Mădălin None a recunoscut că are mari probleme de sănătate, pe care trebuie să le rezolve. El le promite fanilor că va reveni în casa Puterea Dragostei.

„Buna Nonisorii mei!
Am ales…si mi-am dorit sa fiu eliminat pentru ca intradevar aveam nevoie sa ajung acasa! In primul rand pentru a rezolva o problema de sanatate pe care am descoperit-o acum 2 ani. Eu am dorit sa ajung din decembrie macar 2 sapt la medic dar nu am reusit. In al doilea rand aveam nevoie de putina odihna si alimentatia noastra romaneasca. Dorul de casa isi spusese cuvantul oricum. Eu am fost eliminat pentru ca mi-am dorit eu,si ma voi intoarce inapoi tot cand imi doresc eu! Eu sunt Nonisorul vostru…sunt cuvantul vostru si imaginea voastra in aceasta competitie. M-ati ales pe mine pentru ca va regasiti in mine. NU AM SA VA DEZAMAGESC,voi revenii in forta…POWER pentru ca altfel noi nu stim. Va multumesc din suflet ca imi sunteti alaturi…sunteti cel mai minunat grup. Nu suntem cei mai multi…cum am spus de multe ori…dar suntem minunati!Si asta am descoperit si acasa cand am ajuns…ce inseamna sa fii iubit cu adevarat. Va iubesc si va respect! Promit ca ma reintorc cu ajutorul vostru…nu razbunare,nu circ,nu strategii,nu mila!”, a transmis Mădălin None pe contul său de Facebook.

Citeste si: David Pușcaș nu își mai încape în piele de fericire. Tânărul urmează să meargă la un interviu pentru jobul mult visat: „Sunt singur la date, am ieșit să mă iubesc.” - kfetele.ro

Mădălin None, eliminat de la Puterea Dragostei!

Mădălin None a fost eliminat de la Puterea Dragostei în emisiunea de ieri de la Kanal D, prezentată de Andreea Mantea.

Mădălin None a fost concurentul eliminat în gala de săptămâna această a emisiunii de la Kanal D, Puterea Dragostei. Bianca a câștigat premiul săptămânal de 1500 de euro și și-a protejat casa, trimițându-l acasă pe None.