kanald.ro
Vedete
Primele declaratii ale celor patru finaliste de la „Bravo, ai stil” inaintea Galei din aceasta seara! Marea finala are loc in aceasta seara, la Kanal D, de la ora 22.00
Andreea, Cristina Mihaela, Larisa si Silvia au oferit declaratii in exclusivitate pentru WOWbiz.ro si au marturisit ca sunt coplesite de emotii inaintea finalei „Bravo, ai stil!” ce se va difuza in aceasta seara, de la ora 22.00, la Kanal D.
„Nu as putea spune ceva in ceea ce priveste voturile telespectatorilor de maine seara, primesc sute de mesaje pe zi in care oamenii imi spun ca ma voteaza! Am emotii mari, insa am incredere in mine si stiu ca oamenii vor aprecia parcursul meu in show si vor tine cont de faptul ca am fost constanta astfel incat nu am fost niciodata propusa spre eliminare!
„Am foarte multe emoţii pentru Gala de maine seara... Primesc foarte multe mesaje de încurajare si de sustinere, motiv pentru care simt ca publicul este de partea mea! Imi doresc ca voturile telespectatorilor sa fie intr-un număr cat mai mare...
Nu as schimba nimic daca ar fi sa o iau de la capăt, a fost o experienta de neuitat! In ultima gala, cea finala, imi doresc sa strălucesc si sa nu mai existe motive de discuţii aprinse cu celelalte concurente! Vreau ca aceasta competiţie sa se termine cu un dialog civilizat intre noi!”, spune Andreea.
„Cu toţii avem un suflet şi un corp, emoţii, gânduri, sentimente, iar toate acestea împreună, luate ca un ansamblu, ne individualizează pe fiecare în parte. Cu totii simtim frica, furia, fericirea, tristetea, acceptarea, dezgustul, asteptarea sau anticiparea unui rezultat si surpriza.
Asa si eu la concursul Bravo, ai stil! am experimentat fiecare stare in parte, dar cel mai mult ma regasesc in optimism si in dragoste! Ma stiti doar, beau emotia cu paharul Daca m-ati fi intrebat acum 2 luni despre concurs, as fi spus ca n-as sfatui pe nimeni sa se inscrie, insa acum as incuraja fiecare fata sa mearga la casting, pentru ca nimic nu se compara cu trairile din aceasta competitie. Acum, la final mai pot spune ca, daca ar fi sa dau timpul inapoi, as lasa totul la fel, doar tonul vocii mele ar fi cel modificat, atat! Emotia este adesea adevarul profund, iar opinia cel mai superficial”, spune Silvia.
„Sunt emotionata. Am fluturasi in stomac si ma gândesc doar cum o sa pot sta in picioare maine fara a se vedea ca tremur din toate încheieturile. Azi este ziua mea de salon si shopping pentru a ma relaxa. Cred ca persoanele ce ma apreciază vor fi lângă mine de zeci de ori mai mult decât au fost pana acum, am primit multe mesaje minunate care m-au făcut sa plâng, m-au impresionat si mi-au dar curaj. Sunt foarte fericita ca am ajuns pana in acest punct al competiţiei, mi-am îndeplinit un vis”, a spus Larisa.
Sambata aceasta, 17 decembrie, de la ora 22:00, nu ratati marea finala a show-ului “Bravo, ai stil!”, difuzata la Kanal D! Voturile telespectatorilor si desemnarea castigatoarei primului sezon “Bravo, ai stil!” vor putea fi urmarite in direct, in Gala de sambata seara.
Citeste si: Plachetocrit crescut – semnificații și implicații clinice- revistagalenus.ro