WowNews logo WOWnews
Stories
novalue
Prodanca, premiata in fata sotului la Gala STAR AWARDS 2016

Vedete

Prodanca, premiata in fata sotului la Gala STAR AWARDS 2016

Anamaria Prodan a castigat, in aceasta seara, la Gala STAR AWARDS 2016, premiul de “Cel mai bun manager sportiv”, o dovada clara ca ea este cea care face legea in lumea impresarilor din Romania.

La eveniment, Ana,care a atras toate privirile in tinuta aleasa, rochia neagra conica pana la genunchi si sandalele de fita, a venit insotita de sotul ei, Laurentiu Reghecampf, si pustiul Bebeto, si a fost aplaudata la scena deschisa de acestia in momentul inmanarii trofeului!

 

Citeste si: Andreea Mantea a rămas ȘOCATĂ de gestul Liei față de Robert! Prezentatoarea a interogat-o imediat: „Vreau să înțeleg de ce ai simțit nevoia...”???????? Cu toții au fost uimiți de ce a putut să facă tânăra! Nici prin minte nu le-ar fi trecut că ar putea fi- kanald.ro