
kanald.ro
Vedete
Noi conflicte între concurentele din casa Puterea Dragostei! Ce s-a întâmplat între Aya și Andrei în Republica Dominicană?!
Cristian Marinescu: Vrei să mi-o întorci? Intoarce-o cum trebuie, nu așa.
Codruț: Ia, cum am întors-o?
Marinescu: Păi ai întors-o prost.
Între Alexandra și Maria izbucnește un scandal de proporții.
Maria către Cristian Marinescu: Vorbești prostii și lumea-și face filme după aia.
Alexandra: Adevărat, îmi fac filme.
Aya și Andrei, unul dintre cele mai iubite cupluri din casa Puterea Dragostei, și-au luat zborul din Istanbul spre Republica Dominicană, acolo unde au petrecut clipe de senzație împreună. Cei doi au vizitat locurile unde faimoșii și războinicii de la Survivor românai 2021 și-au petrecut o lungă perioadă din viață.
Aya: In spatele nostru se află baraca unde au trait concurentii de la Survivor timp de atatea luni.
Codruț sare în apărarea lui Victor: Cine se ia de Victor, se ia de mine. Victor, frățiorul meu!
Victor: Aici nu există frăție.
Răducu despre Victor: Tu ești sub nivelul nostru.
Cristina Mihaela: Norocel, își place o fată...
Norocel: Da...știe foarte bine că este o femeie frumoasă și știe, din nou, foarte bine că mă atrage.
Mai multe despre noile conflicte din casa Puterea Dragostei, dar și despre călătoria lui Andrei și a concurentei Aya veți putea urmări în ediția de miercuri, 28 iulie 2021.