
kanald.ro
Vedete
novalue
Citeste si: Cum se vor acorda bursele elevilor în noul an școlar. Cine sunt elevii care rămân fără burse- kanald.ro
Nadir si-a crestinat fetita, Eveline la Catedrala catolica Sfantul Iosif din Bucuresti. Imbracata intr-o rochita alba, din voal, cu o caciulita alba, cu perle, Eveline a stralucit.
Eleganti au fost si parintii. Nadir a purtat un costum negru, iar mama fetitei, Georgiana a imbracat o rochie aurie. Inca de la inceputul ceremoniei, Nadir s-a emotionat pana la lacrimi. Micuta Eveline a stat cuminte pe tot parcursul slujbei.
Venirea pe lume a fetitei sale a fost o surpriza!
Dupa slujba, parintii si prietenii au sarbatorit intr-un local de lux din Capitala. Invitatii au fost rasfatati cu bucate alese, iar berbecutul la protap nu a lipsit de pe mese.