
kanald.ro
Rebecca și Antoni
TV
Rebecca izbucnește în plâns, după ce Roberta a acuzat-o că ar vorbi cu alți băieți.
Situație uluitoare în „Casa Iubirii”. Rebecca este acuzată de Roberta că, deși s-ar afla într-o cunoaștere cu Antoni, ar vorbi cu alți băieți pe la spatele lui. Blondina a făcut declarația în ediția de astăzi, 11 iunie, a emisiunii matrimoniale, șocându-i pe restul concurenților.
În ediția de mâine, 12 iunie, a emisiunii „Casa Iubirii”, atât Antoni, cât și Rebecca se arată afectați de discuția dintre tânără și Roberta, dar și de acuzațiile pe care i le-a adus blondina.
Observând schimbarea care s-a produs între Antoni și Rebecca, restul concurenților deschid subiectul controversat și amintesc despre discuția pe care Roberta și Rebecca au purtat-o, cu doar o zi în urmă.
„Julia: Antoni, ce ai?
Patrick: Cred că mai degrabă o întrebăm pe Rebecca ce are, pentru că Rebecca e stinsă total, se vede.
Julia: Păi și uită-te la Antoni cum e.
Robi: Ieri, Roberta a zis ceva, la final de conexiune”, discută concurenții, mâine, în „Casa Iubirii”.
Mai precis, în ediția din data de marți, 11 iunie, Roberta l-a atenționat pe Antoni, spunându-i că, atunci când ajunge la hotel, Rebecca ar uita de el și ar purta discuții cu alți băieți, lucru pe care
bruneta l-a negat vehement.„Roberta: Oricum, Antoni ar trebui să-și facă griji în privința Rebeccăi, pentru că ea vorbește cu alți băieți.
Rebecca: Cu cine vorbesc?
Roberta: Tu știi mai bine”, a fost discuția pe care Roberta și Rebecca au purtat-o, în ediția de marți, 11 iunie, a emisiunii „Casa Iubirii”.
Rebecca și Antoni
În cele din urmă, după ce încearcă să discute cu Antoni, dar vede răceala din partea sa, Rebecca nu mai rezistă și izbucnește în lacrimi. În fața tuturor, bruneta recunoaște că a mințit, într-o oarecare măsură, atunci când a discutat despre afirmațiile făcute de Roberta la adresa ei precum că ar vorbi cu alți băieți.
„Rebecca: Cum ești?
Antoni: Sunt bine.
Rebecca: Ba nu! Nu am mințit ieri în totalitate, am mințit cu o parte, pentru că m-am panicat.
Robert: Te simți vinovată cu ceva, Rebecca?
Rebecca: Nu mă simt neapărat vinovată cu ceva, cât îmi pare rău”, recunoaște Rebecca, în ediția de mâine, 12 iunie, a emisiunii „Casa Iubirii”.