
kanald.ro
Antoni și Rebecca
Divertisment
Antoni și Rebecca și-au petrecut seara împreună, la câteva luni după ce și-au spus „adio”.
Rebecca și Antoni au trăit o poveste tumultoasă în perioada în care ambii au fost concurenți în „Casa Iubirii”. S-au apropiat și s-au declarat îndrăgostiți unul de celălalt, însă neînțelegerile dintre ei i-au făcut să se despartă.
Deși după ce au părăsit emisiunea matrimonială au spus clar că nu mai poate exista nimic între ei, imaginile apărute noaptea trecută pe rețelele de socializare îi contrazic total. Foștii concurenți și-au petrecut seara în club, alături de mai mulți dintre foștii lor colegi.
Au fost filmați de Elena într-o ipostază extrem de apropiată. Se țineau în brațe și dansau împreună, iar zâmbetele nu le mai dispăreau de pe chip.
„Cuplul anului”,
Antoni și Rebecca, în club
După ce a fost eliminat din „Casa Iubirii”, Antoni și-a deschis sufletul și a mărturisit tot ce a simțit pentru fosta sa iubită.
A recunoscut că a fost îndrăgostit dar că, din cauza faptului că el și bruneta se aseamănă foarte mult, ajungeau de multe ori să aibă conflicte.„Eu și Rebecca eram foarte asemănători și ne dădeam în cap de foarte multe ori. Eram conștient încă din emisiune că eu și Rebecca nu o să rămânem împreună. Nu am iubit-o pe Rebecca, dar am fost îndrăgostit. Cică îndrăgosteala e un sentiment mai puternic decât iubirea. Era un sentiment frumos.