Show-ul de gătit al lui Brookly Beckham este o afacere scumpă. De câte sute de mii de dolari are nevoie ca sa facă un sandwich in 8 minute?

Fiecare episode din misiunea băiatului lui David Beckham costă 100.000 de dolari, potrivit publicației New York Post.

Autor: Ciprian Bolan

In articol:

Modelul și fotograful în vârstă de 22 de ani prefer să își canalizeze pasiunea în bucătărie, în loc să meargă pe urmele tatălui său în fotbal. „Cookin’ With Brooklyn”, care intră în culisele carierei de chef a lui Brooklyn, poate fi urmărit prin serviciul Watch Together al aplicației Facebook Messenger.

Brooklyn Beckham are nevoie de 62 de oameni ca să încropească un sandwich

Show-ul de gătit al lui Brookly Beckham este o afacere scumpă

Fiul lui David și Victoria Beckham lucrează ca un profesionist adevărat, cu nouă producători, cinci cameramani și un expert în gastronomie în echipa lui pentru show-ul publicat pe Facebook.

Cu totul, spun cei de la New York Post, 62 de profesioniști îl ajută pe Brooklyn Beckham să filmeze un episod care poate urmări ceva la fel de simplu ca prepararea unui sandwich, de exemplu.

Citeste si: Doliu în lumea fotbalului! A murit John Adrian Ene, fostul portar al echipei Steaua- kanald.ro

Citeste si: Aparatul care consumă cea mai multă energie. Mulți îl folosesc zilnic, dar nu realizează că le încarcă factura la curent- stirileprotv.ro

Deși mâncărurile pregătite de Brooklyn sunt dintre cele mai simple și populare, precum pita tortilla, fripturi și covrigi acoperiți cu „hash brown”, show-ul lui Brooklyn nu este ieftin deloc.

Un episod costă 100.000 de dolari.

Citeste si: ”Cel mai rău coșmar”! David Beckham, dezvăluiri despre dieta soției lui, Victoria Beckham. De 25 de ani mănâncă un singur lucru

A treia oară este cu noroc pentru Brooklyn Beckham

Show-ul de gătit al lui Brookly Beckham este o afacere scumpă

Emisiunea de gătit este a treia încercare a lui Brooklyn pentru o carieră de succes.

Ca adolescent, acesta a sperat să devină un fotbalist de top ca tatăl său, David Beckham, dar a părăsit academia lui Arsenal la 15 ani. După, a studiat fotografia la un colegiu privat din Londra și la Școala Parsons în New York, însă dorul de casă l-a obligat să renunțe după un an în SUA.

În carantină, Brooklyn a devenit foarte pasionat de gastronomie și a început să posteze videoclipuri în care gătea cu logodnica lui, actrița Nicola Peltz, în casa lor de peste 10 milioane de dolari din Los Angeles.

„Tot ce face este condus de părinții lui. Victoria a tras niște sfori în industria modei. Acum, cu gătitul, îl are pe Gordon Ramsay ca prieten de familie. Gordon l-a sfătuit să bage cât mai mulți bani în asta”, le-a spus un apropiat de-ai familie Beckham celor de la New York Post.

Distribuie pe:
Galerie foto  Urmatorul articol
Abonează-te pe

Citește și:

EXCLUSIV! Este în regulă ca vedetele să își sărute copiii pe buze? Ce spun specialiștii despre acest obicei: „Nu este atât de sănătos!”

”Cel mai rău coșmar”! David Beckham, dezvăluiri despre dieta soției lui, Victoria Beckham. De 25 de ani mănâncă un singur lucru

Așa tată, așa fiu! Romeo a devenit cel mai bogat copil din familia Beckham după ce a semnat un contract care-l face milionar

Ce presupune proiectul de plafonare a prețurilor RCA pe jumătate de an. A intrat în dezbatere publică

Buna Vestire 2023. Este mare păcat dacă faci aceste lucruri!

Soția lui Mădălin Ionescu, în culmea fericirii după ce a ieșit de la medic! Vedeta a ieșit din cabinet și a vorbit despre sarcină, iar bucuria i se poate citi pe chip

Ofertă uriașă pentru Clara Chia Marti din partea unei publicații pentru un interviu despre Shakira și Pique

Clipul zilei pe WOWBIZ.RO:
Cookies