
kanald.ro
Vedete
Astăzi este vineri, deci aflăm care sunt favoriții săptămânii! Urmărește videoclipul de mai jos pentru a afla care au fost reacțiile concurenților.
În această săptămână, cele mai votate trei fetele sunt următoarele: Raluca, Andreea și Simina.
Citeste si: Cum se vor acorda bursele elevilor în noul an școlar. Cine sunt elevii care rămân fără burse- kanald.ro
Cei mai votați trei băieți din Casa Puterea Dragostei sunt: Mădălin, Bogdan și Adrian.
În urma voturilor publicului, favoriții săptămânii sunt Simina și Adrian, astfel aceștia fiind protejați în gala de sâmbătă.
Citeste si: O nouă lovitură în casa de la Puterea Dragostei! Raluca e acuzată că a făcut videochat! Primele declaraţii
Raluca a început să plângă în hohote. Tânăra a povestit că era studentă şi voia să-şi ajute familia să scape de datoriile pe care le avea.
"Nu mă ascund. Am făcut doi ani. La început am ţinut-o pentru mine. După 6 luni, am spus familiei. Psihic, m-a terminat. M-am dus la psiholog. I-am spus lui Ricardo. Ce am făcut acolo m-a distrus psihic. Mi-era scârbă de mine, niciun bărbat nu se putea apropia de mine. Aveam datorii la bancă, voiam să îi ajut pe ai mei să achite ratele, nu ştiam cum să fac", a spus Raluca. Citește continuarea AICI.