
kanald.ro
Accidentul mortal de pe șoseaua Progresului din Capitală
Actualitate
Coincidență șocantă! Bărbatul lovit mortal în această dimineață este soțul femeii stropite cu benzină în Palatul Parlamentului.
O tragedie fără margini s-a petrecut în această dimineață în București. Un bărbat a murit într-un teribil accident rutier produs pe șoseaua Progesului. Acum ies la iveală detalii cutremurătoare despre incident. Se pare că șoferul decedat este chiar soțul femeii stropite cu benzină în Parlament.
Teribilul accident rutier s-a produs în această dimineață, în jurul orei 7 și 20 de minute pe șoseaua Progrosului din Capitală.
Accidentul mortal de pe șoseaua Progresului din Capitală
Acum au ieșit la suprafață detalii șocante despre bărbatul care a murit, după ce a fost lovit mortal de tramvai. Se pare că acesta lucra la SPP și era soțul femeii stropite cu benzină în Parlament, potrivit unor surse Antena3.ro. Femeia care a trăit un adevărat șoc în urmă cu doar două zile, atunci când un bărbat a intrat în Palatul Parlamentulu i, încercând să incendieze clădirea, a avut parte de o
nouă lovitură de la viață.Acum, oamenii legii investighează circumstanțele în care s-a produs teribilul accident. Mai mult decât atât, potrivit sursei menționate anterior, în paralel cu ancheta organelor de poliție, STB a deschis propria anchetă internă după teribilul incident din această dimineață.
Accidentul mortal de pe șoseaua Progresului din Capitală