Tudor Chirilă, scandal în plină stradă cu un alt bărbat! Ce l-a făcut pe artist să își iasă din minți? Nu a stat pe gânduri și a filmat întregul moment: „Poliția nu a răspuns la apeluri”
Tudor Chirilă s-a certat la cuțite cu un bărbat, pe o stradă din Sectorul 1 al Capitalei.
Tudor Chirilă este unul dintre cei mai apreciați artiști de la noi din țară, dar are și o comunitate uriașă de oameni în mediul online cărora le împărtășește mai mereu părerile sale despre diferite subiecte. Recent însă, cântărețul a șocat pe toată lumea. S-a luat la ceartă, în plină stradă, cu un alt bărbat.
Tudor Chirilă a fost scos din sărite de un șofer care și-a parcat mașina pe o trecere de pietoni, pe o stradă din sectorul 1 al Capitalei.
Nervos până peste cap, artistul a scos telefonul și a filmat întregul moment, publicând ulterior clipul pe Facebook, pentru ca toată lumea să afle despre incident.
Alături de videoclipul din stradă, Tudor Chirilă a transmis și un mesaj tăios, în care a povestit tot ce s-a întâmplat. Șoferul respectiv ar fi încercat să îi ia telefonul din mână și i-ar fi adus mai multe injurii, așa că artistul a sunat la Poliție. Autoritățile, însă, nu i-ar fi răspuns la niciunul dintre apeluri.
„Poliția Locală Sector 1 nu a răspuns la patru apeluri atât pe Whatsapp cât și pe fix.
Înainte de filmare i-am atras atenția că se află pe trecere de pietoni, nu a părut deranjat, i-am spus că sunt locuri de parcare după colț (cu plată) dar nu a vrut să plece. Apoi l-am filmat. Mi-a smuls telefonul din mână, m-a înjurat. Am răspuns, am mai sunat la Poliția Locală Sector 1 din nou, fără succes. Cam la asta se ajunge când nesimțire+ lipsa eficiență autorități locale își dau mâna. Nu prea înțeleg rostul Poliției Locale, genul ăsta de incidente se întâmplă de sute de ori pe zi iar cetățenii sunt descurajați.
Sau poate omu’ lucra la SIE și era în misiune” , a scris Tudor Chirilă pe Facebook.
Tudor Chirilă, scandal în plină stradă cu un alt bărbat! Ce l-a făcut pe artist să își iasă din minți? Nu a stat pe gânduri și a filmat întregul moment: „Poliția nu a răspuns la apeluri”