WowNews logo WOWnews
Stories
Un nou concurent intră în „Casa iubirii”. Fetele rămân fără cuvinte când văd cine își face apariția în fața lor. Au fost luate prin surprindere: „Oh, Doamne” | VIDEO

TV

Un nou concurent intră în „Casa iubirii”. Fetele rămân fără cuvinte când văd cine își face apariția în fața lor. Au fost luate prin surprindere: „Oh, Doamne” | VIDEO

Un nou băiat își face apariție în „Casa iubirii”, dar tensiunile continuă să își facă simțite prezența între concurenți.

Situația devine din ce în ce mai tensionată între Veronica și Andrei! Concurenta îi aruncă vorbe grele celui cu care ar fi vrut să intre într-o cunoaștere la începutul sezonului și susține că ea i-a dat valoare în emisiune! Mai mult, tânăra îi spune în față concurentului că nu este nicio fată interesată de el și că nimeni nu îl consideră ca fiind un băiat interesant.

Veronica, replici acide la adresa lui Andrei! Concurenta nu se poate abține și spune tot ce are de zis

Cei doi vor avea parte și de o conversație față în față, în casa fetelor, pentru a lămuri lucrurile, iar Veronica îl acuză pe Andrei că vrea să se bage între Laura și Sorin, cu toate că între cei doi pare că se înfiripă deja ceva. Rămâne de văzut ce se va întâmpla mai departe în acest sens. Cert este că amândoi, atât Laura, cât și Sorin se simt bine unul în compania celuilalt.

Citeste si: Incredibil ce a pățit Dorobanțu de la „Casa iubirii”! Postarea cu care tânărul și-a îngrijorat fanii: „N-am nici de mâncare, n-am nici de băut!”- kanald.ro

Dorobanțu: Veronica, crezi că i-ai dat valoare lui Andrei?

Veronica: Consider că da!

Dorobanțu: În ce sens?

Veronica: În sensul că dacă nu mă îndreptam eu către el, nicio fată nu mai avea interes.

Dorobanțu: De ce crezi că nu l-ar plăcea fetele pe Andrei?

Veronica: Întreabă fetele! Toate fetele au spus că îl văd într-un sens prietenesc. Nu îl consideră pe Andrei un băiat interesant.

Citește și: Cu ce se ocupa Iasmina înainte să intre în „Casa iubirii”?! Imaginile vorbesc de la sine! Câștiga o mulțime de bani din meseria asta

Andrei: Am încercat să ne cunoaștem și ne-am dat seama că nu rezonăm. Nu e nimic rău în asta.

Veronica: Nu e nimic rău că noi nu rezonăm.

Andrei: Exact! Păi te cunoști și vezi.

Veronica: Ești o dezamăgire!

Citește și: Daniel a făcut-o pe Laura cu ou și cu oțet, după ce a auzit-o cum a vorbit cu fratele lui geamăn! A pus tunurile pe ea imediat. Ce i-a putut spune: „Dacă am fi fost afară...”

Citeste si: Mariana Moculescu a lăsat deoparte orice urmă de orgoliu și a venit să își susțină fiica, la priveghiul lui Horia Moculescu! Momentul a fost unul de-a dreptul emoționant- kfetele.ro

Citeste si: O îndrăgită cântăreață a facut DECLARAȚII SFÂȘIETOARE despre Andreea Cuciuc: „Se simțea vinovată dacă...” Ce promisiune i-a făcut artista fiicei lui Igor Cuciuc?- radioimpuls.ro

Veronica: Eu consider că Laurei nu-i place de tine! Tu chiar te bagi între Laura și Sorin, să nu o luăm în glumă.

Andrei: Dar ce au ei doi?

Veronica: Uită-te la ei! Nu ți se pare că au nimic? Nu e ok ce faci tu.

Un nou concurent intră în „Casa iubirii”

În ediția din 11 februarie a emisiunii „Casa iubirii”, un nou concurent își face apariția, spre surprinderea fetelor. Concurentele rămân fără cuvinte, cu toate că era de așteptat să intre alți concurenți după dubla eliminare de duminică. Despre cine este vorba, vom afla mâine!

Fetele: Oh, my God! (n.r- Oh, Doamne). Vine cineva! Cine-i acolo?