
kanald.ro
Vedete
Florin Salam a îngenuncheat în fața soției lui Emi Pian și a plâns la trei ani de la moartea acestuia. Cântărețul le este aproape în aceste momente grele membrilor familiei lui Emi Pian.
Pe 4 august 2023 s-au împlinit trei ani de când Emi Pian, liderul clanului Duduianu, a fost ucis. Ca în fiecare an, familia i-a organizat o pomană și o slujbă de pomenire. Florin Salam a fost și el prezent acasă la familia Duduianu și a îngenuncheat în fața dureri familiei interlopului. Manelistul s-a pus în genunchi și a plâns în fața Cristinei, soției lui Emi Pian, dar și a întregii mulțimi de oameni.
„Aerul din mine până voi muri.
Soția lui Emi Pian este devastată de durere și promite că-i va fi fidelă toată viața soțului ei.
Cântărețul nu doar că îl încânta pe Emi Pian cu piesele sale la petreceri, ci pe aceștia îi lega și o prietenie.
@cornel.official Salam plange pentru Emi Pian 🥲 #foryou @florinstoian61 @Aly emi pian #foryoupage ♬ sunet original- CorneL Official
Și de data aceasta, Florin Salam a fost alături de familia Duduianu la durere. Cristina, soția lui Emi Pian, a fost devastată de durere. Femeia nu și-a putut stăpâni lacrimile în timp ce vorbea despre soțul ei, ținându-și nepoții în brațe.
„Cristina, regina, regina, viața lui Emi Pian, să-ți cânte cumătrul tău, Salam. Frumos era în curtea mea când șeful mă învelea...Când apărea șeful meu, parcă venea Dumnezeu...N-au valoare toți banii...unde-i șeful meu, Emi? Că degeaba mai trăiesc, că pe Emi nu-l primesc. Trăiesc pentru băieții mei, ăștia sunt campionii mei!”, i-a cântat Florin Salam soției lui Emi Pian. Rudele interlopului ucis au aruncat cu bani pe manelist.
Cristina, soția lui Emi Pian, îi dă bani manelistului Florin Salam să-i cânte.
Liderul Clanului Duduianu a fost ucis pe 4 august 2020. Florin Mototolea, zis Emi Pian, a murit după ce a fost implicat într-un scandal care a avut loc în Sectorul 6 al Capitalei.
Oamenii legii au fost sesizați în jurul orei 03:00 în privința scandalului, iar când au ajuns la fața locului au identificat mai mulți oameni implicați în scandal. Două victime au fost transportate la spital, printre care și liderul clanului Duduianu, grav rănit.
Emi Pian a murit la Spitalul Universitar în urma mai multor plăgi înjunghiate. Clanul Duduianu este unul dintre cele mai temute clanuri din România.
Interlopul a fost condus pe ultimul drum cu sute de persoane prezente, venite din toate colțurile țării.