WowNews logo WOWnews
Stories
Viorela, dezamăgită de comportamentul lui Mădălin! S-a ajuns la ţipete şi ameninţări, la "Puterea Dragostei"

Vedete

Viorela, dezamăgită de comportamentul lui Mădălin! S-a ajuns la ţipete şi ameninţări, la "Puterea Dragostei"

 

Mădălin de la „Puterea Dragostei” a fost avertizat după ce a încălcat regulamentul în repetate rânduri. Acest lucru a deranjat-o extrem de tare pe Vio, iubita lui. 

 

Cei doi concurenţi de la Puterea Dragostei au purtat o discuţie, iar Viorela a ţinut să puncteze anumite lucruri. Mădălin a fost deranjat de reproşurile partenerei şi nu acceptă faptul că ea vrea să se impună. 

 

„Nu mai face chestiile astea, mă deranjează. O să-ţi zic asta până îţi intră în cap. În chestia asta suntem doi. Poate nici mie nu imi anumite lucruri, însă încerc să trec cu vederea. Acum sunt dezamăgită. E vorba că ai greşit. Ţi s-a mai atras atenţia, dar tu ai continuat. 

 

 

 

 

Trebuie să stai calm, să iei exemplul meu. Te rog să faci asta pentru mine. Nu ştiu cum te-ai simţit tu, însă eu când am auzit că este vorba despre tine, mi s-a blocat inima. Am crezut că eşti dat afară.”, a spus Vio.

 

„Asta te face să dai înapoi. Accept ce mi-a spus, consider că ai dreptate. Nu vreau să faci o dramă din chestia asta”, s-a apărat Mădălin.

 

Vio: „Azi o să primeşti o pedeapsă pentru ce ai făcut”

 

Madălin: „Dar am 5 ani să primesc o pedeapsă?”

 

Vio: „Tu esti bărbatul în casă şi eu nu am dreptul să ma impun.

 

Mădălin: „Nu e nevoie de aşa ceva. Tu in momentul de faţă vrei să fii peste, iar eu nu accept aşa ceva”