WowNews logo WOWnews
Stories
Anca Ţurcaşiu şi-a petrecut ziua de naştere în vila lui Ceauşescu: „Ziua mea și ziua PCR”

Vedete

Anca Ţurcaşiu şi-a petrecut ziua de naştere în vila lui Ceauşescu: „Ziua mea și ziua PCR”

Fanii şi amicii au aflat că Anca Ţurcaşiu şi-a petrecut ziua de naştere în vila lui Ceauşescu.

Nu mai e un secret că Anca Ţurcaşiu şi-a petrecut ziua de naştere în vila lui Ceauşescu. Pe 8 mai, cântăreaţa a împlinit 49 de ani şi a ţinut să o sărbătorească într-un mod original. Pentru că, în aceeaşi zi, Partidul Comunist Român îşi aniversa înfiinţarea, Anca a decis să viziteze Palatul din Primăverii, acolo unde a locuit familia Ceauşescu.

Citeste si: Cum decurge în prezent, relația dintre Mariana Moculescu și fiica sa, Nidia? Aceasta nu a fost interesată de moștenirea lăsată în urmă de fostul soț, Horia Moculescu! - kfetele.ro

Citeste si: Imagini din vacanța de vis a Ancăi Țurcașiu! Solista a vizitat Cuba, Costa Rica și Panama FOTO

Citeste si: Ileana Şipoteanu o ironizează pe Anca Ţurcaşiu: ”Sufăr puţin pentru text şi pentru că nu a spus cine cântă piesa în original. Dar ce, ne luăm din asta?”

Citeste si: Dacă l-ar întâlni pe Moş Crăciun, Anca Ţurcaşiu i-ar mulţumi pentru credinţa în lucruri minunate

Anca Ţurcaşiu şi-a petrecut ziua de naştere în vila lui Ceauşescu: „A fost minunat!”

“8 mai. Ziua mea și ziua PCR. Am petrecut-o cu familia admirând Bucurestiul de sus, iar apoi în casa familiei Ceaușescu! Ha, ha! A fost minunat! Dar cel mai mult m-au bucurat mesajele, gândurile voastre! Mă simt iubită mult! Sunt foarte fericită! Mulţumesc!”, a postat Anca Ţurcaşiu. (vezi cum a scăpat Anca Ţurcaşiu de o agresiune sexuală)

Anca Ţurcaşiu şi-a petrecut ziua de naştere în vila lui Ceauşescu. După aceea, familia s-a retras la un restaurant 

E clar că Anca Ţurcaşiu şi-a petrecut ziua de naştere în vila lui Ceauşescu. După aceea, familia s-a retras la un restaurant, acolo unde Anca s-a pozat alături de tatăl ei, care arată impecabil la 81 de ani. “81 tata, 49 eu…..doar numere pe harta vieţii”, a scris Anca Ţurcaşiu.