kanald.ro
Vedete
Asta da surpriză! Cum l-a găsit Carmen de la Sălciua pe Marian Corcheș când a ajuns acasă: "Trebuie să ne iubim pur și simplu" | EXCLUSIV
Carmen de la Sălciua a avut parte de o adevărată surpriză de 8 Martie. Soțul artistei clar știe cum să răsfețe o femeie!
Carmen de la Sălciua a petrecut cu ștaif ziua de 8 Martie. Artista a fost așteptată regește de către soțul ei. După ce le-a răsfățat pe cele mai importante femei din familie, a venit și rândul artistei să primească un dar, iar cadoul a fost unul cu totul și cu totul special.
Carmen de la Sălciua a fost așteptată cu un buchet imens de flori și un inel din partea soțului său, gestul fiind lăudat de cântăreață și pe rețelele sociale.
Carmen de la Sălciua, surprinsă de Marian Corcheș
Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș trăiesc o frumoasă poveste de dragoste. Cei doi și-au unit destinele în toamna anului trecut, iar în prezent se bucură și celebrează iubirea în fiecare zi.
De 8 Martie, cea care a făcut prima cadourile a fost frumoasa cântăreață, care le-a dus flori mamei și soacrei sale.
"Pe femeile importante din viața mea le-am surprins cu câte un buchet de flori și câte un cadou", a mărturisit Carmen de la Sălciua.
Când a ajuns acasă, a fost și ea surprinsă de soțul său. Un cadou perfect o aștepta pe cântăreață, iar pe lângă buchetul imens de flori Marian Corcheș i-a oferit și un inel.
"Astăzi am fost surprinsă și eu, de soțul meu, care mi-a oferit un buchet de flori superb și un inel", a mai adăugat vedeta, pentru WOWbiz.ro.
Carmen de la Sălciua
Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș nu sărbătoresc și Ziua Bărbatului
În mod neoficial, în ziua de 9 Martie se sărbătorește Ziua Bărbatului, tocmai ca un semn de mulțumire pentru bărbații care au depus numeroase eforturi pentru a oferi mărțișoare și cadouri de 1 și 8 Martie. Cântăreața ne-a mărturisit că în familia lor nu se serbează această zi, amândoi fiind de părere că dragostea trebuie să conteze în fiecare moment.
"Nu i-am pregătit nicio surpriză pentru că eu știu de 8 Martie. Asta cu 9 Martie ca ziua neoficială a bărbatului cred că este o vorbă din popor pentru că săracii bărbați sunt toți terorizați cu ziua de 8 Martie și tot trebuie să cumpere flori, inclusiv de 1 Martie și așa s-a inventat această zi.
Nu este Ziua Bărbatului din punctul meu de vedere, dar eu fac surprize pentru soțul meu fără să am vreun eveniment sau să fie vreo dată anume. Am sărbătorit și Valentie`s și Dragobete, dar în sufletul meu în fiecare zi trebuie să fie sărbătorile acestea și în fiecare relație", a dezvăluit Carmen de la Sălciua.
Carmen de la Sălciua
"Fiecare zi trebuie să vină cu un gest frumos"
În familia artistei Carmen de la Sălciua și a lui Marian Corcheș fiecare zi trebuie să vină cu un gest mic, frumos, făcut din dragoste. Nu sunt importante cadourile, atâta timp cât există cuvinte frumoase și dragostea lor se sărbătorește în fiecare zi.
"Fiecare zi trebuie să vină cu un cadou sau cu un gest, chiar și vorbele frumoase sunt oferite ajută foarte mult în armonia cuplului. Chiar și o floare sau mici gesturi sunt importante și nu trebuie să fie o ocazie specială ca să le oferim.
Eu sunt încântată de gesturile mici pe care le primesc și de cele mari, dar nu consider că trebuie să existe zile speciale ca să ne iubim. Trebuie să ne iubim pur și simplu.
Odată cu trecerea anilor și experiențele pe care le trăiești, ajungi să fii încântată de adevărul din relație, de iubirea din relație. Gesturile trebuie să fie și ele însoțite de iubire că degeaba îmi aduci un buchet de flori pentru că ai greșit", ne-a mai dezvăluit îndrăgita cântăreață, în exclusivitate.
Ai un pont WOW? Daca deții mai multe informații despre acest subiect ne poți scrie la adresa [email protected]!