
kanald.ro
WOW
Florin Pastramă a declarat că proaspăta lui soție, Brigitte, vrea să facă sex de trei ori pe zi.
Brigitte și Florin Pastramă au devenit unul dintre cele mai controversate cupluri din showbiz-ul românesc atunci când s-au cuplat deși erau așteptați acasă de logodnicii lor de la vremea respectivă, Cornel Oană și Raluca Podea. Dacă multă lume nu a crezut în povestea de dragoste dintre brunetă și afacerit, ei au reușit să demonstreze sinceritatea sentimentelor și intențiilor lor.
Citeste si: Naomi și Dorobanțu se sărută! Concurenții n-au mai rezistat și au dat frâu liber sentimentelor- kanald.ro
Nu doar că în curând se vor căsători și religios, dar Brigitte și Florin Pastramă vor să facă un copil. Bruneta își dorește atât de mult să rămână însărcinată, încât îi cere soțului să facă amor de mai multe ori pe zi.
„Peste tot eu sunt seful. Ultimul cuvant in casa eu il am. La mine casatoria nu e o joaca, pentru mine este pentru prima si ultima data. Ne straduim sa ramana insarcinata, e greu cu Brigitte, vrea de 3 ori pe zi, eu nu pot.
”Bine că am scăpat, îi mulțumesc lui Dumnezeu și-n culcare, și-n sculare. Crede-mă! Să te vinzi atât de ieftin, să faci niște lucruri pentru bani… milionarii, milionarii.