kanald.ro
Vedete
Carmen de la Sălciua pune „la bătaie” o rochie de mireasă ca de prințesă! Cadoul inedit pe care artista îl va oferi uneia dintre fanele sale: „Te măriți la anul?”
Carmen de la Sălciua va face un cadou inedit unei viitoare mirese.
În prag de sărbători, Carmen de la Sălciua a decis să organizeze un concurs cu un premiu cu totul aparte pentru urmăritoarele sale. Pentru că s-a căsătorit pentru a doua oară cu doar câteva săptămâni în urmă, știe cât de importantă este pentru o viitoare mireasă rochia pe care o va purta în ziua cea mare. Își dorește ca una dintre admiratoarele sale să se bucure de o rochie de mireasă de prințesă și să se simtă cu adevărat specială într-una dintre cele mai importante zile din viața oricărei femei.
La sfârșit de an, Carmen de la Sălciua a adus numeroase surprize fanilor săi. Pe lângă piesele de dragoste pe care le-a lansat, dar nu numai, artista a ales să-și bucure fanii cu un concurs special. Rochia de mireasă de prințesă va fi purtată în ziua nunții de norocoasa care va fi câștigătoare. Carmen de la Sălciua a dovedit faptul că poate fi o artistă desăvârșită, dar poate chiar să intre în pielea lui Moș Crăciun de sărbători.
„🎁Ho! Ho! Ho !🎁
Te măriți la anu’? Nu ți-ai găsit rochia pe care sa o simți “the one “?😉”, a
Carmen de la Sălciua, însărcinată sau nu?
În ultima vreme, în spațiul public au apărut o serie de imagini în care Carmen de la Sălciua ar avea burtica proeminentă.
„Sinceră să fiu, nu știu dacă sunt însărcinată sau nu pentru că nu mi-am făcut test de sarcină. Acum sunt pe drum și venim spre România și probabil că voi dezlega misterul în țară. Deocamdată eu nu am simptome”, a dezvăluit atunci Carmen de la Sălciua pentru WOWbiz.ro.