WowNews logo WOWnews
Stories
Ce ascunde Andreea Esca în spatele pupitrului de știri? Tocmai s-a aflat secretul

Vedete

Ce ascunde Andreea Esca în spatele pupitrului de știri? Tocmai s-a aflat secretul

Andreea Esca, așa cum nimeni n-a mai văzut-o la pupitrul știrilor.

Andreea Esca este fără doar și poate cea mai cunoscută prezentatoare de știri din România. „Bună seara România, Bună seara București” rămâne una dintre cele mai cunoscute replici ale vedetei. Celebra știristă apare întotdeauna în fața telespectatorilor fără cusur, fiind îmbrăcată la patru ace, machiată și coafată. Nu mulți știu ce se ascunde, de fapt, în spatele pupitrului de știri.

Andreea Esca a postat o fotografie pe pagina ei de Instagram, în care le-a arătat fanilor cu ce a decis să se îmbrace în partea de jos a costumației.

Citeste si: Un coleg de-al Andreei Cuciuc a dezvăluit cum s-au desfășurat ultimele clipe de viață ale tinerei! Firul evenimentului este de-a dreptul cutremurător- kfetele.ro

De la brâu în jos, celebra prezentatoare tv a decis să asorteze sacoul elegant de culoare verde cu o pereche de pantaloni lejeri și o pereche de încălțăminte sport.  „În spatele camerelor de filmat, #fărăsecret”, a scris Andreea Esca, în descrierea fotografiei.

Andreea Esca răspunde acuzațiilor că nu s-a îmbolnăvit de COVID-19

Andreea Esca a fost acuzată de mai multe persoane, printre care și vedete, că și-ar fi înșelat infectarea cu noul coronavirus. După mai multe luni în care a păstrat tăcerea, celebra știristă a vorbit despre acest subiect.

Citeste si: Andreea Esca, gafă de zile mari în timpul știrilor! Prezentatoarea tv, cu breteaua de la sutien și sânii pe afară

„Nu am fost puși niciodată în situația aceasta. Noi, omenirea. Această pandemie a modificat complet felul în care oamenii au început să reacționeze. Ne-a dat peste cap pe absolut toți. Unii au reacționat într-un fel, alții, în alt fel. Nu avem noi cum să coordonăm asta sau cum să ne explicăm.

În online noi nu i-am văzut decât pe ei (n.r. pe cei cu hate-ul). Oamenii aceia care au fost afectați, care au înțeles despre ce a fost vorba, care nu aveau nimic rău de spus, m-au sunat, mi-au explicat, nu sunt tipul de oameni care să își pună părerile în scris, pe un Facebook.

Oamenii au reacții super ciudate, în momentul ăsta nu există decât păreri pro ori contra. Parcă suntem într-un război. Ori ești cu ăia, ori cu ăia“, a declarat Andreea Esca, în emisiunea lui Mihai Petre.