
kanald.ro
Vedete
Fosta concurentă postează des imagini cu animăluțe, dar și meme-uri, semn că este mai liniștită și se bucură de fiecare moment al vieții sale.
Andreea a trăit o frumoasă poveste de dragoste alături de Gabi. Cei doi foști concurenții din cadrul emisiunii ”Insula Iubirii” au format unul dintre cele mai controversate cupluri din sezonul 4. Andreea și Gabi au venit cu gândul să își testeze relația. Ulterior, au descoperit că au o mulțime de probleme în cuplu.
Din cauza neînțelegerilor, Gabi și Andreea au decis să meargă pe drumuri separate. După ce au ajuns în România, cei doi s-au despărțit. Ba mai mult decât atât, și-au adus acuze destul de grave cât timp au fost separați.
După ce a conștientizat că a făcut o greșeală, Gabi a sunat-o pe Andreea și i-a cerut scuze pentru comportamentul din emisiune. Cei doi s-au împăcat după întoarcerea acasă, dar relația lor nu a rezistat foarte mult.
Fosta iubită a lui Gabi a profitat de fiecare moment petrecut în Thailanda. În prezent, multe din replicile sale au ajuns virale în mediul online. În timp ce stătea de vorbă cu una dintre ispitele masculine, Andreea l-a întrebat dacă îi plac ”șlarfii ei”.
În prezent, Andreea își petrece majoritatea timpului pe rețelele de socializare. Fosta concurentă postează des imagini cu animăluțe, dar și meme-uri, semn că este mai liniștită și se bucură de fiecare moment al vieții sale. Cu toate că timpul a trecut, Andreea nu s-a schimbat mult din punct de vedere fizic. Din informațiile publice de pe contul său de Facebook, bruneta pare să fie singură.
Sursă: a1.ro