WowNews logo WOWnews
Stories
Fetele lui Pepe și ale Ralucăi Pastramă, declarații în fața judecătorilor. Maria și Rosa locuiesc la tatăl lor: „Copiii și-au spus...”

Vedete

Fetele lui Pepe și ale Ralucăi Pastramă, declarații în fața judecătorilor. Maria și Rosa locuiesc la tatăl lor: „Copiii și-au spus...”

Fetele lui Pepe și ale Ralucăi Pastramă au dat declarații în fața judecătorilor, a anunțat artistul într-un interviu pentru  Fanatik. În prezent, Maria și Rosa locuiesc cu tatăl lor, însă mama lor a deschis un proces pentru a câștiga dreptul de a petrece mai mult timp cu copiii.

După 8 ani de căsnicie, Pepe și Raluca Pastramă au divorțat în urmă cu 4 ani, în anul 2020. La vremea respectivă, cei doi foști soți ar fi ajuns la un numitor comun atât în ceea ce privește partajul, cât și custodia celor două fetițe ale lor.

Citeste si: Rezumat episodul 12 „Fata de la fereastră”, difuzat în 22 octombrie la Kanal D: Nalan atrage toată atenția presei asupra ei și provoacă un mare scandal în familie- kanald.ro

Scandalul dintre Pepe și Raluca s-a reaprins după ce aceasta inițiat în instanță o ordonanță președințială pentru a câștiga dreptul de a petrece mai mult timp cu cele două fetițe ale ei. La proces, Pepe s-a apărat și susține că are nenumărate dovezi în favoarea lui și, totodată, Maria și Rosa au făcut declarații în fața judecătorilor.

Citește pe LIBERTATEA ce au spus cele două fetițe în fața judecătorilor.