WowNews logo WOWnews
Stories
novalue
Foto Exclusiv | Loredana Pastrama munceste, dar se si distreaza in Germania! Uite cum arata in costum de baie

WOW

Foto Exclusiv | Loredana Pastrama munceste, dar se si distreaza in Germania! Uite cum arata in costum de baie

Loredana Pastrama s-a despartit de Cristi “Peste” si a plecat in Germania la munca pentru a strange bani pentru copiii ei, dar si ca sa-si opereze mama la coloana. Bruneta lucreaza ca dansatore intr-un club.

Loredana Pastrama a reusit sa stranga bani, ba mai mult, ea le trimite copiilor saptamanal cateva sute de euro. Ea lucreaza ca dansatoare intr-un club si se declara multumita de cati bani castiga. Ziua insa se relaxeaza pe plaja sau viziteaza obiective turistice.

“Am facut bani, normal,  am si trimis acasa de cateva ori. Mi-e bine aici, am si timp pentru mine. Am fost la plaja, la shopping, m-am plimbat.

Cu Cristi “Peste” am mai vorbit, ma tot cheama acasa, dar nu ma intorc. Mi-e bine aici, muncesc pentru mine si pentru copiii mei”
, sustine Loredana Pastrama.

Citeste si: Anunț de ultim moment despre bursele elevilor: Suma de bani pe care școlarii urmează să o primească în noiembrie- kanald.ro