kanald.ro
Vedete
George Burcea a dat lovitura! Va fi concurent într-un show tv
George Burcea, fostul soț al Andreei Bălan, a semnat pentru un nou proiect într-o televiziune concurentă celei unde lucrează cântăreața.
George Burcea, fostul soț al Andreei Bălan, a fost cel care a anunțat participarea la noul sezon al show-ului Ferma de la Pro TV.
“Viața mi-a demonstrat că noi, oamenii, ne putem adapta în orice situație și cu orice caracter, atât timp cât suntem disponibili să înțelegem “de ce-ul”. Îmi place foarte mult să tratez orice experiență care mi se dă ca pe un lucru pe care-l fac pentru prima și ultima oară, iar asta voi face în Ferma”, a fost mesajul postat de George Burcea prin care anunța participarea lui la show-ul tv.
Citeste si: Andreea Bălan, versuri cu subînțeles despre George Burcea? O bătea fostul soț? ”Poți să dai…”
Numai că mesajul lui George Burcea a dus imediat la discuții din partea celor care-l contestă, din partea fanilor Andreei Bălan: “Daca n-ai fi fost pasager in viata Andreei, n-ar fi stiut nimeni de existanta ta, ca “vedeta”! Asa….mai prinzi, pe ici, pe colo…niste oferte aducatoare de papa…”, este doar unul dintre mesajele de la postarea lui George Burcea.
Citeste si: Andreea Bălan, melodie pentru fostul soț! Ce îi transmite artista lui George Burcea: ”Nu mai doare!”
Citeste si: Ce se întâmplă în acest moment între Andreea Bălan și George Burcea: „A avut un adevărat șoc…”
Andreea Bălan, acuzată de infidelitate de George Burcea
Pe de altă parte, Andreea Bălan și George Burcea vor avea prima înfățișare pentru divorț în luna octombrie, dar se pare că până atunci se anunță un adevărat război între cei doi.
George Burcea a acuzat-o pe Andreea Bălan că ar fi fost infidelă chiar din timpul mariajului și ar fi plănuit să o atace cu acest lucru în fața instanței. Actorul a vorbit în cercul lui de prieteni apropiați despre faptul că o bănuiește pe fosta lui soție că ar fi călcat strâmb în timpul mariajului și că relația cu Tiberiu Argint nu ar fi una chiar recentă. În schimb, Andreea Bălan neagă vehemenet aluziile și spune că este foarte urât din partea fostului ei soț să lanseze asemenea acuzații. Citeste CONTINUAREA AICI