kanald.ro
Vedete
Minelli, tânăra care cântă celebra piesă Mariola, făcută praf de Cezar Ouatu și Florin Răduță, după prestația live: "Dezastru!!!"
Minelli, tânăra artistă din România care cântă piesa Mariola, făcută praf de Cezar Ouatu și Florin Răduță, unul dintre câștigătorii X Factor.
Minelli a cântat live la concertul Forza Zu, iar prestația ei a devenit foarte controversată. Tânăra cântăreață a fost criticată dur pentru interpretarea ei live.
Minelli, tânăra care cântă Mariola, făcută praf după prestația ei live. Ce a spus Cezar Ouatu despre ce s-a întâmplat pe scenă
"Hola, yo me llamo BOCCIOLA:)))))))))))))))
Cat de frumos canta:))) DEZASTRUUUUUUUUU😂 Doamne....
Lumea o sa zica ca sunt hater ...dar am dreptate...e boccie tare,tati :*Mai bine făcea playback si nu mai era atâta supărare", a scris Florin Răduță.
Cezar Ouatu a criticat dur prestația lui Minelli la Galați.
Citeste si: Gestul superb făcut de Cezar Ouatu pentru un băiat de 10 ani! Cum l-a cunoscut celebrul artist
"Despre voce...
Despre live...
Despre “hituri”...
Despre pacaleala...
Despre show...
Despre “artisti”...
P.S Inca am dubii... o fi de la in-ear!?!
Si piesa se numeste “Manutele sus... hei hei”?
Intr-un fel e ok ca suntem o tara plina de “artisti”!
Oricum GENIAL!!!", a spus și Cezar Ouatu.