kanald.ro
Vedete
O nouă lovitură cruntă pentru Sile Cămătaru! Interlopul este în doliu după ce a aflat că e condamnat definitiv la 6 ani de puşcărie!
Sile Cămătaru este în doliu după decesul bunicului ginerelui său.
Sile Cămătaru este în doliu, vestea venind după cea privind faptul că rămâne în închisoare. Ginerele lui Sile, Ninel, care este însurat cu Rebecca, fiica acestuia, a anunţat pe facebook că bunicul său a murit: “Dumnezeu sa te ierte tataița al meu..Nu te voi uita niciodată”. (vezi cum arată limuzina de 100.000 de euro a fiicei lui Sile Cămătaru)
Anunţul lui Ninel a fost făcut chiar în ziua în care Sile Cămătaru, a fost condamnat definitiv de Curtea de Apel Bucureşti la şase ani închisoare cu executare într-un dosar de proxenetism. Instanţa a revocat eliberarea condiţionată în cazul acestuia şi a dispus să execute, pe lângă cei 6 ani închisoare, un rest de pedeapsă de 1.210 zile închisoare, dintr-o condamnare de 13 ani primită anterior în alt dosar.
Sile Cămătaru este în doliu. A intrat la închisoare la finalul lui 2017
De asemenea, Sile Cămătaru trebuie să achite şi o amendă penală de 5.000 de lei. În acelaşi dosar, au fost condamnaţi pentru proxenetism patroni şi angajaţi ai unor cazinouri şi saloane de masaj din Capitală, majoritatea primind pedepse cu suspendare.
Sile Cămătaru se afla la închisoare de la finalul lui 2017, el fiind fiind condamnat de magistraţii Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie la 5 ani şi 6 luni de închisoare cu executare, într-un dosar de infracţiuni de violenţă – şantaj, cămătarie, omor, nerespectarea regimului armelor şi muniţiilor.