kanald.ro
        Stiri
O româncă s-a dus să voteze în cârje în Spania! Natalia a suferit o ruptură de menisc, dar nu a dorit să rateze alegerile europarlamentare! FOTO
O fotografie arată că o româncă s-a dus să voteze în cârje în Spania.
 
E clar că o româncă s-a dus să voteze în cârje în Spania. Un fotograf a imortalizat momentul în care femeia se află în faţa unui birou, înainte de a intra în cabina de vot.
Citeste si: Tentativă de fraudă! Ce a încercat să facă mama unui cunoscut om politic când a ajuns în fața urnei
„Natalia, 33, ruptură de menisc la serviciu în seră, Secția de votare 362, Roquetas de Mar, Spania, 26 mai 2019″, a notat fotograful.
 
Nu mai e un secret că o româncă s-a dus să voteze în cârje în Spania. Zeci de mii de români din diaspora au luat cu asalt secţiile de votare din Germania, Anglia, Austrai, Spania, Italia, încă de la primele ore ale dimineţii.