kanald.ro
Vedete
Ozana Barabancea, primele declarații despre Naomi Hedman, iubita fiului ei, Andrew! Ce a spus despre relația celor doi? Urmează nunta? „Eu sunt cea mai bună soacră din lume”
Soprana a vorbit pentru prima dată despre actuala iubită a fiului ei de 24 de ani!
A fost șoc total în showbiz după ce s-a aflat că Florin Ristei și Naomi Hedman au rupt logodna și tot șoc a fost și când s-a aflat către cine s-a reorientat frumoasa mulatră. Tânăra de 31 de ani este acum într-o relație cu nimeni altul decât Andrew Barabancea, fiul de 24 de ani al celebrei soprane Ozana Barbancea. Vedeta a păstrat tăcerea până acum, însă a făcut primele declarații despre relația celor doi!
Ozana Barbancea, despre relația fiului ei cu fosta logodnică a lui Florin Ristei
Naomi Hedman și-a găsit fericirea în brațele lui Andrew Barabancea, la luni bune de la despărțirea de Florin Ristei. Vestea a luat prin surprindere pe toată lumea și nu este de mirare că fanii vor să afle cât mai multe detalii despre cei doi porumbei.
Ei bine, Ozana Barabancea nu a vrut să le dea apă la moară curioșilor. Întrebată despre relație fiului cu mulatra care încinge imaginația tuturor bărbaților, soprana a preferat să păstreze misterul.
Vedeta nu a vrut să dea nimic din casă, însă a ținut neapărat să spună că este „cea mai bună soacră din lume”. Să fie oare un indiciu că relația dintre cei doi ar urmează să treacă la următorul nivel?
„Andrew este foarte talentat, poți să-l întrebi pe el de viața lui. Nu pot să spun nimic, uită-te pe Instagramul lui (…) Mă, să-i placă lui, asta e important. Eu sunt cea mai bună soacră din lume, daca și încep lista: 1, 2, 3, 4… Există soacră bună pe pământul ăsta?! Explică-mi și mie”, a spus Ozana Barabancea, potrivit cancan.ro.