
In articol:
Puterea dragostei 10 septembrie. Ce se întâmplă la Puterea dragostei în emisiunea de marți, 10 septembrie. Au fost difuzate imagini în exclusivitate. Bogdan Mocanu o sărută pe Andra în camera roșie. O nouă concurentă intră în casa Puterea dragostei, numele ei este Andreea și este, se pare, cea mai bună prietenă a Andrei.
Jador intră în direct în casă prin Skype, iar Andreea Mantea vrea să știe dacă există un triunghi amoros: Jador-Andra-Bogdan Mocanu! S-a culcat tânăra cu Jador sau cu Bogdan Mocanu?Puterea dragostei 10 septembrie. Andra s-a sărutat cu Mocanu și s-a culcat cu Jador?!
Bogdan Mocanu preia inițiativa și o sărută pe Andra!
Bogdan Mocanu: Voiam să-ți testez limitele!
Andra: Da? Și?
Andra se întoarce în casa fetelor și le povestește că s-a pupat cu Mocanu.
Andra: Ne-am sărutat!
Andreea: Pe buze?
Citeste si: “Eu am leșinat.” Oana Lis, mușcată de o haită de 20 de câini- kfetele.ro
Citeste si: Scene halucinante la Puterea Dragostei! Mariana s-a închis în casa fetelor și Mari a sărit să o bată!
Intră o nouă concurentă: Andreea!
Andrei Poptelecan: Au! Au! Au!
Bogdan Mocanu: Au trecut 10 minute și mă dau la o fată și la prietena ei cea mai bună!
Andra: Bogdane, te
Andreea Mantea vrea să știe ce a fost între Andra și Jador și dacă între ei doi s-a întâmplat ceva. Prezentatoarea emisiunii Puterea dragostei o întreabă direct pe concurentă dacă s-a culcat sau nu cu cel mai bun prieten din casă al lui Bogdan Mocanu!
Andreea Mantea: Facem un skype cu Jador? Poate trebuie să afli niște lucruri!
Bogdan Mocanu: Poate le știu deja!
Andreea Mantea: Bogdan, știi tot?
Bogdan Mocanu: Da!
Andreea Mantea: V-ați sărutat în afara acestei emisiuni? Tu cu Andra?
Bogdan Mocanu: Ah! Nu!
Andreea Mantea: Dar știi că ea l-a plăcut pe Jador mai mult...
Bogdan Mocanu: Ca drept dovadă a fost în camera roșie și s-a sărutat cu mine astăzi!
Jador intră în direct în casă prin intermediul aplicației Skype.
Andreea Mantea: Să înțeleg că relația voastră de prietenie a început să scârțâie din cauza Andrei?
Jador: Cred că avem încercări! Pot să spun de la început până la sfârșit tot ce sunt, ok?! Pentru că așa sunt și așa m-am învățat!
Andreea Mantea: Te-ai culcat cu Andra, Jador? Ba da! Asta se înțelege, iertați-mă! În limbajul mânjilor, asta se înțelege!
Andra: Nu, nu, nu m-am culcat cu nimeni. Nici cu Bogdan, nici cu Jador! Spune, Jador, te-ai culcat cu mine sau cu cine te-ai culcat din casă?
Jador: Uite! Și tu mi-ai trimis print-urile cu Bogdan!
Bianca: Dar unde v-ați sărutat prima dată?
Andra: Doar o dată ne-am sărutat!
Andreea Mantea: V-ați și sărutat?