
kanald.ro
Vedete
Cântăreața este foarte răsfățată de către partenerul ei de viață.
De când a început o relație cu Vicențiu Mocanu, noul ei partener de viață, artista se simte mai iubită ca niciodată și se bucură de cadouri la care multe femei pot doar să viseze.
Îndrăgita cântăreață iubește din plin și la rândul ei primește cele mai frumoase gânduri și sentimente la schimb, de la alesul inimii sale.
Citeste si: A murit preotul român Horia Grădinaru. S-a stins din viață după 3 zile de chin- kanald.ro
Cântăreața este foarte răsfățată de către partenerul ei de viață.
Ziua Femeii și a Mamei este momentul în care toți băieții și bărbații se dau peste cap, sau măcar încearcă, să le facă pe femeile din viața lor să se simtă speciale și să le aducă un zâmbet pe buze.
Ei bine, Vicențiu Mocanu a reușit să o facă pe soția sa să rămână mută de uimire când aceasta a văzut ce cadou i-a făcut partenerul ei de viață.
Este vorba despre un colier deosebit, încrustat cu diamante, care a făcut-o pe Cristina să strălucească și mai tare.
Nu este prima dată când soțul cântăreței s-a dat peste cap să o facă pe partenera sa de viață fericită. Cu doar câteva săptămâni în urmă, Vicențiu s-a asigurat că îi împlinește o dorință alesei inimii sale și i-a făcut cadou de Ziua Îndrăgostiților un bolid de sute de mii de euro.
„Dragul meu, mult așteptatul Maybach”, a scris la acea vreme Cristina Spătar, pe conturile de socializare, acolo unde s-a și lăudat cu noua bijuterie pe patru roți.
La finalul anului trecut, Cristina și Vicențiu și-au unit destinele. Cei doi formează acum o frumoasă familie, alături de copiii cântăreței din căsnicia anterioară, dar și de cel pe care îl are noul soț al artistei.
„ Nu știu dacă aș mai putea, dar niciodată nu poți să spui niciodată. Nu știu dacă ar mai avea rost la vârsta asta. Avem trei copii și cred că din momentul ăsta ar trebui să ne ocupăm de educația lor, de binele lor.”, a declarat artista, în emisiunea lui Cristi Brancu .
Cristina Spătar
Citește și: Cristina Spătar, anunț neașteptat! Schimbarea pe care e hotărâtă să o facă în carieră: „Mi s-a cerut”