kanald.ro
WOW
Alex Bodi, vizibil afectat de moartea bunicii sale! Prima apariție după vestea tragică
Alex Bodi este în doliu, după ce bunica lui s-a stins din viață. Cum a fost surprins în urmă cu puțin timp.
Alex Bodi, vizibil afectat de moartea bunicii sale! Cum a fost surprins. Alex Bodi, vizibil afectat de moartea bunicii sale! Alex Bodi trece printr-o perioadă grea, după ce una dintre cele mai importante persoane din viața sa a murit. Bunica afaceristului a avut un adevărat impact în creșterea sa, motiv pentru care i-a fost recunoscător până în ultima clipă de viață.
Recent, Alex Bodi a postat din nou pe contul său de Instagram. Afaceristul pare vizibil afectat de tragedia prin care a trecut de curând. Chiar dacă zâmbetul pe care îl afișează mereu în poze este încă acolo, tristețea se poate citi pe chipul său.
Citeste si: Bianca Drăgușanu, criticată dur de fani pe Instagram: „Mama cea denaturată!”
A murit! Alex Bodi este devastat de suferință: „Îngerul meu…”
Afaceristul a făcut anunțul trist în urmă cu puțin timp. Bunica lui, de care era foarte apropiat, a murit. Iubitul Biancăi Drăgușanu este devastat de suferință, dar și-a găsit câteva cuvinte pentru a transmite un mesaj scurt, dar emoționant, la adresa femeii care a avut grijă de el și pe care o iubea nespus de mult.
Bodi a postat pe contul de Instagram o fotografie în care apare alături de bunica lui, în dreptul căreia a scris următorul mesaj. Îți dau lacrimile.
”Îngerul meu păzitor”, a fost mesajul plin de durere cu care Alex Bodi a decis să anunțe trecerea în neființă a uneia dintre cele mai importante femei din viața lui.
Acesta a spus de mai multe ori că bunica este una dintre femeile pe care le iubește cel mai mult, iar vestea morții acesteia l-a distrus. Mai mult decât atât, Alex Bodi i-a ți prezentat-o bunicii pe femeia alături de care vrea să își petreacă tot restul vieții, Bianca Drăgușanu, care a petrecut un weekend alături de iubitul ei și bunica acestuia la Mediaș în urmă cu ceva timp. (Citeste si: Bianca Drăgușanu și Alex Bodi se căsătoresc! „Urmează a treia căsătorie”)