WowNews logo WOWnews
Stories
Anamaria Prodan
Anamaria Prodan

Vedete

Anamaria Prodan, prima vacanță după tot scandalul cu așa-zisul divorț?!

Vedeta nu mai vrea să audă bârfe despre ea și familia ei, așa că a plecat departe de toată agitația din România.

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecamph țin de câteva zile primele pagini ale tabloidelor. Despre ei s-a scris de mai multe ori că ar fi în pragul divorțului, însă de fiecare dată sexy-impresara a infirmat zvonurile și le-a numit doar simple bârfe. Totuși, de această dată, antrenorul de fotbal a ieșit public și a făcut o declarație absolut șocantă. El a confirmat despărțirea de cea care i-a fost alături 15 ani. 

  „Da, e adevărat, divorţăm! Este singurul comentariu pe care îl am de făcut.

Vă rog să înţelegeţi că este vorba de viaţa noastră privată, de copiii noştri şi v 
ă rog să ne respectaţi decizia. Vă mulţumesc”,   a declarat Laurenţiu Reghecampf pentru  Fanatik.ro

Citeste si: Ce reacție a avut președintele țării, Nicușor Dan, după ce Viorica Dăncilă nu a fost văzută cu ochi buni în ceea ce privește participarea sa la parada militară organizată la Beijing- kfetele.ro

Totuși, Anamaria Prodan spune că nu are bărbat de lăsat și că divorțul nu se va întâmpla niciodată, ci vor rămâne aceeași familie puternică și unită pe care toată lumea o știe.

„Nu este adevarat, nu divorțăm, nici nu se pune problema de așa ceva, ne-am plictisit de subiectul ăsta. Vrem și noi să ne tihnească mâncarea. Laur nu a declarat că divorțăm, el a glumit, iar cei care au scris-o au dat-o ca fiind serioasă.

Noi suntem acum la masă, suntem bine, fericiți”, a spus Anamaria Prodan, în urmă cu puțin timp. 

Citeste si: Anamaria Prodan, reacție în urma zvonurilor din presă despre Laurențiu Reghecampf: „O să acționez în judecată”

Recent, pe rețelele de socializare ea a dat de înțeles că a plecat într-o vacanță, în Grecia. Iată cum se relaxează sexy-impresara, după scandalul izbucnit în ceea ce privește despărțirea ei de Reghe. 

Imaginea postată de Anamaria Prodan cu o zonă de lux din Mykonos.
Imaginea postată de Anamaria Prodan cu o zonă de lux din Mykonos. [Sursa foto: Instagram]

Anamaria Prodan, vacanță de lux în Grecia?! 

Sexy-impresara a postat pe rețelele de socializare, în urmă cu doar câteva ore, o imagine dintr-o zonă extrem de luxoasă din Mykonos, Grecia, ceea ce ne duce cu gândul că acesta ar fi plecat pentru câteva zile să-și lipezească mintea și să se mai destindă puțin, căci în România pe primele pagini ale tabloidelor sunt doar informații despre ea și soțul ei. 

Citeste si: Anamaria Prodan, postare emoționantă cu Laurențiu Reghecampf! A închis gura cârcotașilor

Nu se știe dacă vedeta a plecat alături de partenerul ei de viață sau a plecat singură în vacanță. Cert este că imaginea a adunat peste 4 mii de aprecieri de când a fost postată.